Yakın Zamanda Anne Olan veya Bekleyen 5 Koreli Aktris

Film ve televizyon dünyası, birçok yetenekli Koreli aktriste kucak açmış durumda. Özellikle son zamanlarda Kore sinemasındaki yükseliş ile Koreli oyuncular oldukça göz önünde. Bazı aktrisler kariyerlerini ön planda tutarken, bazıları iş ve özel yaşamları arasında denge kurmaya çalışıyor. Tabii bir de ailesine vakit ayırmak için kariyerini bir kenara bırakanlar var…  Bugün sizler için kariyerine kısa bir ara veren ve yakın zamanda anne olan veya yakında anne olmayı bekleyen “5 Koreli Aktris” listesi hazırladık. Keyifli okumalar!

1. Park Shin Hye

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

박신혜 (@ssinz7)’in paylaştığı bir gönderi

23 Kasım 2021’de Park Shin Hye, hamileliğiyle birlikte Choi Tae Joon ile yaklaşan evliliğini duyurdu. Çift 2017’nin sonundan beri çıkıyorlardı, ve bu evlilik her ne kadar bekleniyor olsa da herkesi şaşırttı. Ayrıca Park Shin Hye, iyi haberi paylaşmak için hayranlarına duygusal bir mektup yazdı. Umarım güzel çiftimiz çocuklarını sağlıkla kucaklarına alırlar.

2. Kang Sora

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Sora Kang (@reveramess_)’in paylaştığı bir gönderi

Kang Sora, 15 Nisan 2021’de ilk çocuğunu kucağına aldı. Aynı zamanda güzel bir kız annesi olan Kang Sora, Ağustos 2020’de evlendi.

3. Hwang Jung Eum

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@jungeum84’in paylaştığı bir gönderi

Hwang Jung Eum, 12 Ekim’de ajansı tarafından açıklandığı üzere ikinci çocuğunu bekliyor. Güzel oyuncumuz ilk çocuğunu 2017’de dünyaya getirmişti.

 4. Min Hyo Rin

Kocası Taeyang ile birlikte Min Hyo Rin, Aralık 2021’de erkek çocuklarını kucaklarına aldılar. Çift ilk olarak 2014 yılında Taeyang’ın “1AM” müzik videosu setinde tanıştı. Bu tanışmadan tam dört yıl sonra evlendiler ve bir bebekleri oldu. 

5. Sung Yuri

Fin.K.L üyesi ve aktris Sung Yuri, 16 Temmuz 2021’de ilk hamileliğini beklediğini duyurdu. Yetenekli aktristimizin ikiz bebekleri olacak. Aynı zamanda Sung Yuri, Mayıs 2017’de profesyonel golfçü Ahn Sung Hyun ile evlendi. Umarım bebeklerini sağlıkla kucaklarına alırlar!

Sizin bu listede yer alan 5 Koreli Aktris arasından dizisini/filmini severek izlediğiniz biri var mı? Varsa kim veya kimler, yorumlara yazmayı unutmayın!

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir