Wonho, Konseri Sırasında Fenalaştı

Wonho, bugün gerçekleşen “We Are Young” konseri sırasında şarkı söylemeyi bitirdiğinde aniden göğsünü tutarak yere çöktü. Durumun farkedilmesinin ardından sedye ile kulise götürüdü.

Wonho götürüldükten sonra günün konuğu olan Soyou, sahneye çıkıp Wonho’nun iyi olduğunu ve yakında döneceğini söylemiş. Ardından şarkısını söyleyerek fanları sakinleştirmiş. Daha sonra dediği gibi, Wonho sahneye çıkıp fanlara endişe etmemeleri için konuşma yapmış.


Wonho’nun We Are Young konseri sırasında fenalaşması üzerine Highline Entertainment, sanatçının sağlık durumu hakkında bir açıklama yayınladı:

“Merhaba, biz Highline Entertainment. Sanatçımız Wonho’nun sağlık durumu hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz. Bugünkü performans sırasında hiperventilasyon semptomları gösteren Wonho, olay yerine sevk edilen güvenlik görevlilerinin yardımıyla hemen sahneden indi. Ve sağlık ekipleri tarafından tedavi edildi. Stabilite bulduktan sonra, sanatçının performanslara devam etme isteği güçlüydü. Profesyonel sağlık personeli ile kapsamlı bir tartışmanın ardından tekrar sahneye çıktı. Bundan sonra performans sırasında sağlık personeli ve şirket sürekli olarak sanatçının durumunu kontrol etti ve performansı güvenli bir şekilde tamamladı. Wonho’ya her zaman sınırsız sevgi ve destek veren hayranları endişelendirdiğimiz için içtenlikle özür dileriz. Sanatçılarımızın sağlığını yakından izliyoruz. Gelecekte size daha iyi bir imaj gösterebilmemiz için sınırsız destek sağlamaya söz veriyoruz.”

(hiperventilasyon, gerekenden daha hızlı ve/veya daha derin nefes alma durumudur.)

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.