VICTON Üyesi Heochan Alkollü Araç Kullanımından Dolayı Grup Faaliyetlerine Ara Verecek  

Victon üyesi Chan, 20 Eylül’de arkadaşlarıyla buluştuktan sonra eve dönüş yolunda alkollü araç kullandığı için polis tarafından yakalandı. Şuan soruşturma altında olan Chan, şu anda tüm grup faaliyelerine ara verecek. IST Entertainment konu ile ilgili açıklama paylaştı;

“Soruşturmadan sonra lisansının iptal edilmesi bekleniyor… Şu anda Heochan derinden pişmanlık duyuyor ve asla yapmaması gereken bir hata yaptığı için derin bir pişmanlık duyuyor. Ayrıca bu soruna neden olduğu için yetkililere, hayranlara ve birçok kişiye üzülmekten kendini alamıyor. Heochan bugünden sonra ekibini ve bireysel faaliyetlerini askıya almayı planlıyor.”

VICTON üyesi Chan, alkolllü araç kullanırken polis tarafından yakalanmasının ardından Instagram sayfasından bir özür yazısı paylaştı:

“Merhaba. Bu Heo Chan.

Önceden birçok programın önünde, kötü haberlerimiz var. Bunu söylediğim için içtenlikle başımı eğiyor ve özür diliyorum.

20’sinde, yanlış eylemlerim nedeniyle sosyal bir skandala neden olduğum için bir kez daha özür dilerim.

Halka ve hayranlara örnek olması gereken bir halk figürü olarak eylemlerim için daha fazla sorumluluk almalıydım.

Yanlış seçim nedeniyle büyük bir hayal kırıklığı yaşadım. Her gün içtenlikle düşünüyorum ve pişmanım. Kendimi suçlamakla zaman harcıyorum.

Her şeyden önce, son altı yılda bana inanan ve beni destekleyen hayranlarım ve üyelerim, şirket ve birçok personel, yetersiz hareketlerimden dolayı incinmiş olmalısın.

Geri dönüşü olmayan davranışlara yönelik tüm suçlamalar ve kınamalar için 

birçok kez derinden pişmanlık duyuyorum.

Gelecekte kendimden utanmayan bir insan olmak için onu kalbime kazıyacağım ve kalbimin derinliklerine yansıtacağım.

Bir kez daha skandala neden olduğum için içtenlikle özür dilerim.

Başımı eğip özür dilerim.

Üzgünüm.”

Ayrıca IST Entertainment VICTON’un 15-16 Ekim’de yapılması planlanan hayran konseri ‘2022 VICTON Fan Concert Chronicle‘da dahil olmak üzere VICTON’un bir süre 5 üye olarak promosyon yapacağını doğruladı. 

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir