VICTON üyesi Heo Chan, Resmi Olarak Gruptan Ayrıldı

IST Ent., VICTON üyesi Heo Chan’ın alkollü olarak araç kullandığı haberlerinden sonra idolün resmi olarak gruptan ayrıldığını bildirdi!

“Merhaba, ben IST Entertainment.

VICTON’u seven hayranlarımıza en içten teşekkürlerimizi sunmak istiyoruz. Aşağıdaki üye değişikliği hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz.

Heo Chan da dahil olmak üzere tüm VICTON üyeleriyle dikkatli bir değerlendirme ve tartışmadan sonra, Heo Chan’ın takımdan ayrılmasına karar verildi. Bu karar, kendisinin ve ekibin gruba daha fazla sorun çıkarmak istemediğine dair görüşleri dikkate alınarak verildi.

Ani haberlerle hayranları endişelendirdiğimiz için bir kez daha özür diliyor ve anlayışınızı rica ediyoruz.

Buna göre, VICTON altı üyeli bir ekip halinde yeniden organize olacak ve 15 ve 16 Ekim için planlanan 2022 VICTON FANCONCERT [CHRONICLE] ile başlayarak ve gelecekteki programlarına devam ederek, Han Seungwoo askerlik hizmetini yerine getirirken beş üye olarak terfi edecekler.

VICTON üyeleri, hayranların beklediği 2022 VICTON FANCONCERT [CHRONICLE]’a hazırlanmak için çok çalışıyor. Emeklerinin boşa gitmemesi için yoğun bir şekilde hazırlanan VICTON üyelerine ilginizin ve desteğinizin devamını istiyoruz.

Teşekkürler.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir