Ünlü Oyuncunun Mali Zorluk Nedeniyle Bir Kafede Çalıştığı Bildirildi

Aktris Kim Sae Ron geçtiğimiz günlerde alkollüyken araç kullandığı için kazaya neden olduktan sonra eğlence sektöründen geçici olarak uzaklaşmıştı. Yayınlanan haberlere göre ünlü oyuncu, maddi sıkıntılar nedeniyle bir kafede yarı zamanlı çalışmaya başlamış.

Aktrise yakın bir kaynak, haber kaynağı Maeil Kyungjae’nin Star Today ile yaptığı bir röportajda, Kim Sae Ron’un finansal zorluklar nedeniyle bir kafede çalıştığını doğruladı.

Bir kafede çalıştığı iddiaları ilk olarak YouTuber ve gazeteci Lee Jin Ho tarafından gündeme getirildi. 3 Kasım’da yüklenen bir videoda Lee Jin Ho, aktrisin bir kafede çalıştığına dair bir ihbar aldığını belirtti. YouTuber, Kim Sae Ron’un tüm parasını kazadan etkilenen şehre, işletmelere ve sponsorlara geri ödemek için kullandığını iddia etti. 

Kim Sae Ron, 18 Mayıs 2022 sabahı alkollü araç kullanırken kaza yaptı. Oyuncu, bir elektrik transformatörüne çarptı ve sabahın yoğun olduğu saatlerde Gangnam’ın kavşaklarından birine ve komşu işyerlerine giden elektriğin kesintisine sebep oldu.

Raporlara göre, bir elektrik transformatörünün maliyetinin 20.0 milyon KRW (yaklaşık 14.000 USD) olduğu söyleniyor. Ayrıca kazadan dolayı Kim Sae Ron’un rol alacağı  Trolley draması ve Netflix’in Bloodhounds k-draması da etkilendi . Kim Sae Ron’un yapım şirketlerine geri ödeme yapmakla yükümlü olacağı bildirildi.

Kim Sae Ron’un ajansı Gold Medalist, oyuncunun bir kafede çalıştığını doğrulayarak, “Maddi sıkıntılar nedeniyle bir kafede çalıştığı doğru.” dedi.

kaynak: koreaboo

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir