TWICE üyesi Nayeon’un Takıntılı Takipçisi Güney Kore’ye Geldi

2020 yılında JYP Entertainment’in hakkında suç duyurusunda bulunduğu TWICE üyesi Nayeon’un takıntılı takipçisinin Güney Kore’de olduğu söyleniyor.

Nayeon’un takıntılı takipçisinin Güney Kore’de olduğu ve bir şekilde TWICE üyesi Jeongyeon’un telefon numaralarını edindiği ortaya çıktıkça endişeler artıyor.

Nayeon’un takipçisinin ülkeye kolay gelişi hayranları ve netizenleri endişelendirdi ve birçoğu neden onun Kore’ye girişini durdurmak için daha fazla önlem alındığını sorguluyor.

Jeongyeon, hayranları Nayeon’un takıntılı takipçisinin Güney Kore’de olduğu konusunda bir kez daha uyardı ve takipçinin onunla temasa geçtiğini açıkladı. Telefon numarasını nasıl edindiğini bilmediği için endişesini dile getirdi.

Jeongyeon’un mesajıyla birlikte, daha fazla TWICE hayranı Nayeon’un güvenliğinden endişe ediyor. Ayrıca, takipçinin ülkeye girmesini önlemek için hiçbir önlem alınmadığı için hayranlar daha da sinirleniyor.

JYP Entertainment, 2020 yılında  TWICE üyesi Nayeon’un takıntılı takipçisi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu ve hatta yabancı takipçiye karşı kısıtlama emri çıkardığını açıklamıştı. Daha önce JYP Entertainment, yabancı takipçinin Kore’ye girmesi halinde havaalanında tutuklanacağını belirtmişti, ancak şimdi birçok hayran onun nasıl güvenliği geçip Güney Kore’ye gelebildiğini merak ediyor.

JYP Ent. hayranların tepkileri üzerine bir açıklama paylaşarak şirketin idari ve hukuk ekiplerinin, TWICE’dan Nayeon’un Güney Kore’ye gelen takıntılı takipçisi hakkında ne yapılması gerektiği konusunda tartışmakta olduğunu bildirdi.

kaynak: allkpop

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir