THE BOYZ Üyesi Eric, Sağlık Sorunları Nedeniyle Faaliyetlerine Ara Verdi

IST Entertainment, THE BOYZ üyesi Eric’in sağlık sorunları nedeniyle faaliyetlerine geçici süreliğine ara verdiğini duyurdu. Eric’in, faaliyetlerine ara verdiği bu süreç sırasında herhangi bir programı olmayacak. Böylece, belirli bir zamana kadar The Boyz, 10 üye olarak gelecekteki programlarına devam edecek.

IST Entertainment’in Eric ile ilgili duyurusu:

“Merhaba

Bu IST ENTERTAINMENT

The Boyz üyesi Eric’in sağlık durumu ve gelecekteki faaliyetleri hakkında bilgilendirme. The Boyz üyesi Eric, son zamanlarda kötü durum ve sağlık nedenlerinden dolayı aktivitelerde güçlük çektiğinden şikayet etti. Doğru bir teşhis konması için yeterince dinlenme ve istikrar alıyor.

Sanatçının sağlığı ve istikrarını en önemli öncelik olarak gördüğümüz için etkinlikleri sürdürmenin imkansız olduğuna karar verdik. Eric de dahil olmak üzere Boyz üyeleriyle dikkatli tartışmalarımızın ardından Eric, tedavi ve istikrarlı bir şekilde sağlığını iyileştirmeye odaklanmaya karar verdi. Sonuç olarak Eric’in faaliyetlerinin geçici olarak askıya alındığını size bildirmek isteriz.

Boyz’un faaliyetleri şimdilik 10 üyeli bir sistemle yürütülecek. Sanatçının sağlığını ön planda tutan bu kararımız için anlayışınızı rica ediyoruz.

Gelecekteki iyileşme durumu hakkında sizi bilgilendireceğiz. Eric, programını askıya alma süresi boyunca ayrı bir program olmadan yalnızca sağlığını iyileştirmeye odaklanacak. Sanatçının sağlığının hızla iyileşmesine yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Ani haberlerle hayranları endişelendirdiğimiz için özür dileriz, sizden cesaretlendirmenizi ve desteğinizi istiyoruz.

Teşekkürler.”

Umarım kısa sürede iyileşip faaliyetlerine kaldığın yerden devam edersin!

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir