Taylandlı Sunucunun BamBam ve Nichkhun Hakkında Küçümseyici Konuşması Tepki Topladı

Bir Tayland kanalında sunucu, Blackpink üyesi Lisa’nın çıkışını övmeye çalışırken GOT7 üyesi BamBam ve Nichkhun hakkındaki küçümseyici cümleler kurdu. Sunucunun bu konuşması hayranlar tarafından tepki topladı.

Sunucu, program sırasında şu cümleleri kurdu;

Bu, sonunda Tayland’a olan ve bizlerin (Tay halkı) çok gururlu olduğunu düşünebileceğimiz bir olay. Hiç bu kadar ileri giden bir (Tay) süperstar görmemiştik. O zamanlar Nichkhun’umuz vardı ama o bu derecede başarılı değildi. Bizde de BamBam var ama o da bu kadar ileri gitmeyi başaramadı. Lisa’nın ilk çıkışı dünya standartlarında, gerçekten dünya standartlarında dediğimiz şey, sonunda ülkemizin başına geldi.”

Sunucunun konuşması sosyal medyada büyük tepki topladı. Hayranların açtığı tagler Tayland trendlerine girdi ve Sunucu Moddam bunun üzerine bir özür yazısı paylaştı;

“Yayında söylediklerim için BamBam’den ve tüm hayranlarından özür dilemek istiyorum.
Hem Nichkhun hem de BamBam, Tayland halkının gururu olan ve Tayland’a her zaman çok fazla ün kazandıran sanatçılardır. Şahsen ikisinin de yeteneğine inanılmaz hayranım. İkisine karşı hiçbir zaman olumsuz bir niyetim olmadı, ama konuşmadan önce iyice düşünemedim. Bu da ikisini olumsuz etkileyen birçok yanlış anlaşılmaya neden oldu. Gelecekte kendimi geliştirmek ve MC’lik mesleğimi daha uygun bir şekilde yürütmek için hayranlarından gelen tüm görüş ve eleştirileri kabul etmek istiyorum.”

GOT7 üyesi Bambam sunucunun konuşmasına karşılık olarak şöyle bir tweet paylaştı;

“Sorun değil 👍🏻
Belki hiç kimse benim çabalarımdan haberdar olmayabilir. Ama herkes (Fanlar) biliyor ve anlıyor. Gerçekten mutluyum☺️”

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir