Source Music LE SSERAFIM’den Kim Garam’a Zorbalık İddiasında Bulunan Bir Çocuğa Dava Açtı

Source Music’in LE SSERAFIM üyesi Kim Garam’a karşı okulda zorbalık iddialarını dile getiren netizenlerden birine dava açtığı bildirildi.

Daha önce, Kim Garam’ın profil fotoğrafları HYBE Label tarafından yayınlanır yayınlanmaz, yeni çıkış yapan idolün bir okul zorbası olduğu iddiaları internette yayılmaya başladı. Source Music iddiaları reddeden bir açıklama yapsa da netizenler Kim Garam hakkında fotoğraf ve iddialar yüklemeye devam etti.

Son zamanlarda 20 Nisan’da, idol üyeye karşı okulda zorbalık iddialarını dile getiren netizenlerden biri, Source Music tarafından dava edildiğini tweetledi. Netizenin idol üyeyle aynı okula gittiği söylendi. Tweet’te “Dava edildim.. Az önce annemden duydum” yazıyor.

Tweet daha sonra netizenlerin dikkatini çeken popüler çevrimiçi topluluklardan birinde yayınlandı. Netizenler şu yorumu yaptı:

“Vay canına, HYBE gerçekten kötü.”

“lol, şimdi grubun kamuoyu daha da kötüleşecek.”

“Kelimenin tam anlamıyla herkes dava açabilir. Bu sadece reşit olmayanı korkutmak için. Bahse girerim beraat eder.”

“HYBE, reşit olmayan birini böyle bir davayla tehdit etmekle eğleniyor mu merak ediyorum.”

“Bu, dava edilen kişinin suçlu olduğu anlamına gelmez. Bu, herkesin herhangi bir şey için dava açabilmesi için rapor vermek gibidir. Mesele bunun kanıtlanıp kanıtlanamayacağıdır.”

“Lmao, büyükler aslında daha kötü”

kaynak: allkpop

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir