Sorn, CLC’den ve Cube Entertainment’dan Ayrıldı

16 Kasım’da Cube Entertainment, Sorn’un şirketle olan özel sözleşmesinin, her iki taraf arasında karşılıklı bir anlaşmanın ardından sona erdiğini duyurdu. Ayrıca Sorn, CLC grubundan da ayrıldı.

16 Kasım’da Cube Entertainment şu açıklamayı yaptı:

“Merhaba.
Burası Cube Entertainment.

Bu, Sorn ile olan özel sözleşmemizin feshedildiğinin duyurusudur. Özel sözleşmesi sona erdiği için CLC’den de ayrıldı. Bu karar karşılıklı konuşmanın ardından alındı.

Şimdiye kadar Sorn’a değer veren hayranlara minnettarız. Lütfen Sorn’un yeni başlangıcı için destek ve cesaret gösterin.

Teşekkürler.”

Sorn ise kişisel sosyal medya hesaplarından yaptığı paylaşımla gruptan ve şirketten ayrıldığını duyurdu. 

“Herkese merhaba, Cube ile iki taraflı ortak karara vararak anlaşmamızın bittiğini açıklamak istiyorum.

Bugüne kadar beni ve CLC ile yaptığım her şeyi destekleyen herkese çok teşekkür ederim. Geçen 10 yılda yaşadıklarımdan çok fazla şey öğrendim. Kore’de ikinci ailem haline gelen altı mükemmel kızla tanıştım, bazılarıyla 15 yaşında ilk Kore’ye geldiğimden beri tanışıyorum. Takım olarak başardığımız şeylerle ve bugüne kadar yaptıklarımızla gurur duyuyorum. Çok fazla iniş çıkış olsa bile hepsinden zevk aldım. Cube Entertainment’a da beni desteklediği ve yeteneklerimi göstermeme izin verdiği, bugün olduğum artist olmama yardım ettiği için teşekkür ediyorum. En önemlisi, şu an bu mesajı okuyan herkese bana verdiğiniz destekten ve sevgiden dolayı teşekkür ederim. Kızlarıma en iyisini diliyorum, ne yaparlarsa yapsınlar onları destekleyeceğim.

Kalbimin en derinliklerinden sizi çok seviyorum ve teşekkür ediyorum.”

Sorn, 2015 yılında CLC üyesi olarak çıkış yaptı. Elkie’nin ardından Sorn, şimdi gruptan ve Cube Entertainment’tan ayrılan ikinci CLC üyesi.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir