“Snowdrop” Oyuncusu Kim Mi Soo Hayatını Kaybetti

5 Ocak’ta Landscape Entertainment, basına yaptığı resmi bir açıklamada, aktris Kim Mi Soo’nun vefat ettiğini açıkladı. Ajansın açıklamasına göre Kim Mi Soo 31 yaşında hayatını kaybetti.

Ajansın açıklaması;

“Burası, oyuncu Kim Mi Soo’nun evi olan Landscape Entertainment.

Bugün en trajik ve yürek burkan haberi veriyoruz. Aktris Kim Mi Soo, 5 Ocak’ta bu dünyayı aniden terk etti. Ani haberi duyduktan sonra Kim Mi Soo’nun ailesi derin bir kedere düştü.

Şok ve üzüntü içinde olan yakınlarını kaybeden ailenin merhumeyi saygıyla anması için dedikodu ve spekülatif haber yapmaktan kaçınmanızı içtenlikle rica ederiz. Ailesinin isteği üzerine cenaze sessizce özel olarak defnedilecektir. Kim Mi Soo’nun huzur içinde yatmasını diliyor ve bir kez daha merhum için en derin taziyelerimizi sunuyoruz.”

Kim Mi Soo henüz daha 31 yaşındaydı. Aktris yakın zamanda BLACKPINK üyesi Jisoo’nun da yer aldığı JTBC draması ‘Snowdrop’ta Yeo Jung Min karakteri olarak karşımıza çıkmıştı. “Snowdrop” onun zamansız vefatından önceki son projesi olarak kalacak.

‘Snowdrop’a ek olarak, aktris Netflix’in ‘The School Nurse Files’, KBS2’nin ‘One Night’, tvN’nin ‘Hi Bye, Mama!’, “Yumi’s Cells”  gibi bilinen birçok dizi ve filmde de rol almıştı.

Ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir