Şimdiye Kadar Yeni Yıl Gününde Dispatch Tarafından Yayınlanan Çiftler

Dispatch, her yeni yıl gününde bir ünlü çiftin haberlerini yayınlama konusunda uzun süredir devam eden bir geleneğe sahip. Şu anda da tüm K-Pop dinleyicileri ekranlara  kilitlendik ve  Dispatch’in 2022’nin yeni yıl çiftini açıklamasını bekliyoruz (umudumuz yavaş yavaş yok oluyor, ölüyoruz anlasana Dispatch!) Dispatch’ten ses seda olmayınca biz de sizler için geçtiğimiz yıllarda yayınlanmış çiftleri bir araya getirelim dedik. Keyifli okumalar!

1. 2013

Dispatch, 2013’te Rain ve Kim Tae Hee’nin çıktığını şok edici bir şekilde açıkladı. Bu haber herkesi oldukça şaşırttı çünkü Rain bir star, Kim Tae Hee ise Güney Kore’nin en sevilen güzellerinden biriydi. Hayranlar durumu çabucak kabul etti. Bu güzeller güzeli çiftimiz ise kısa sürede evlendiler.

2. 2014

Haber şok ediciydi ama herkes Lee Seung Gi ve Girls’ Generation üyesi YoonA’nın çıkmasını memnuniyetle karşıladı. Tabii kötü yorumlar yapan oldu ama çoğunluk onların harika bir eş olduklarını söyledi.  Ancak yoğun programlardan dolayı maalesef güzel çiftimiz ayrıldılar.

3. 2015

Bir yeni yıl çifti olarak Dispatch Squid Game yıldızı Lee Jung Jae ve Im Se Ryung’i açıklamıştı. Halk bu çifti oldukça şaşkınlıkla karşılamıştı fakat bizce cuk olmuşlardı.

4. 2016

Dispatch

2016 yılında EXID’den Hani ve Kim Junsu’nun (eski TVXQ üyesi) çıktıkları açıklandı. Bu, EXID ve Hani’nin viral fan kamerasından sonra en yüksek popülaritesiydi. Bu çiftimiz de yoğun programları nedeniyle bir süre sonra ayrıldı.

**2017’de Dispatch, Güney Kore’nin eski cumhurbaşkanı Park Geun Hye ve zimmete para geçirmesi nedeniyle içinde bulunduğu büyük siyasi skandal nedeniyle bir çifti ifşa etmeyi atladı.

5. 2018

2018 yılında açıklanan çift oldukça büyük ses getirmişti. O senenin çifti BIGBANG’den G-DRAGON ve After School’dan Lee Jooyeon’du. YG Entertainment haberi yalanlamadı fakat doğrulamadı da. Sadece özel hayatı hakkında yorum yapmayacaklarını belirtti. (klasik canımız YG…)

6. 2019

Dispatch 2019’a bomba gibi düşmüştü desek abartmış olur muyuz? Bizce az bile söylemiş oluruz… Dispatch o yıl EXO’dan Kai ve BLACKPINK’ten Jennie’nin ilişkisini duyurmuştu. Jennie o zamanlar Kore’nin en çok konuşulan kızlarından biri olduğundan ve EXO’nun popülaritesi zaten oldukça fazla olduğundan resmen bu çift oldukça konuşulmuştu. (hem de ne konuşulma… Old K-Pop dinleyicileri o zamanların ne kadar yoğun geçtiğini eminim hatırlıyordur.) Haberin çıkmasından birkaç ay sonra, çift ayrıldıklarını duyurdu.

**Dispatch, 2020’de bir kez daha bir çift yayınlamadı. Bunun nedeninin, dünyanın içinde bulunduğu pandemi dolayısıyla halka saygısızlık olduğu düşünülüyor.

7. 2021

Son olarak Dispatch 2021’de Hyun Bin ve Son Ye Jin’in aşkını duyurdu. Çoğu hayran, Crash Landing On You dramasında gösterilen güçlü kimya nedeniyle bu çiftten oldukça memnundu.

2022’nin çiftini beklemekten gözlerimiz yollarda kaldı. Hadi be Dispatch!

 

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir