Rapçi D.Ark, İçki Tartışmasının Ardından P-Nation’dan Ayrıldı

17 yaşındaki rapçi D.Ark, 2020’de plak şirketiyle anlaşma imzaladıktan yaklaşık bir yıl sonra P-Nation ile resmen yollarını ayırdı.

D.Ark ilk olarak 2018’de yayınlanan Mnet’in ‘Show Me The Money 777’  yarışmasında yetenekli bir genç rapçi olarak dikkat çekti. Ancak o sırada D.Ark’ın eski kız arkadaşı olduğunu iddia eden bir kadın ilginç iddialarda bulundu. Eski kız arkadaşı genç rapçinin kendisini zorla cinsel ilişkiye girmeye zorlamakla suçladı.

Daha sonra, bu yılın Eylül ayında, D.Ark, sosyal medya hesabından bira dolu birkaç içki bardağının olduğu bir fotoğraf paylaştı. Bu paylaşımın ardından genç rapçi büyük tepki topladı. Fotoğrafı fark eden birçok netizen, D.Ark’ın reşit olmamasına rağmen içki içtiğini düşündü ve bu paylaşıma tepki gösterdi.

D.Ark kısa süre sonra bir SNS güncellemesinde yaptı. Yüklediği fotoğrafın yakın zamanda yapılan bir geziden çalışanlarına ait içecekleri içerdiğini açıkladı. Ancak rapçi geçmişteki tartışmalarının sonuçlarıyla bir kez daha karşı karşıya kaldı.

12 Kasım’da P-Nation genç rapçi ile yollarını ayırdıklarına dair bir yazı paylaştı: 

“D.Ark ile olan özel sözleşmemizin sona erdiğini size bildirmek istiyoruz. D.Ark, büyük müzik potansiyeli ve yeteneği olan bir sanatçı. Bundan böyle gelecekteki müzik çalışmalarında D.Ark’ı yürekten kutsayacak ve bir sanatçı olarak onu neşelendireceğiz.”

Yakın zamana kadar D.Ark’ın P-Nation’ın 2022’de çıkış yapması beklenen ilk K-Pop erkek grubuna katılacağı söyleniyordu.

kaynak: allkpop

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir