OH MY GIRL Üyesi Jiho, Gruptan Ayrıldı

9 Mayıs’ta WM Entertainment, OH MY GIRL üyesi  Jiho’nun ajans ve Oh My Girl ile yollarını ayırdığını duyurdu . Kısa süre sonra Jiho, konuyu kişisel olarak ele almak için grubun hayran kafesinden el yazısı bir mektup paylaştı ve gruptan ayrıldığını ama grubun fanı olarak devam edeceğini söyledi. 

“MIRACLE! Merhaba. Ben Jiho.

Şirketle birkaç kez gelecek hakkında konuştum ama en sonunda önümüzde ki yolda birbirimize destek olmaya karar verdik. Gelecekte, Oh My Girl’ün faaliyetlerini Oh My Girl üyesi olarak değil, MIRACLE üyesi olarak destekleyeceğim.

Son yedi yılda yaptığımız sayısız sohbet, her Pazartesi tanıştığımız anlar ve MIRACLE’ın bize verdiği sevgi ve destek gerçekten unutulmaz. Hayatımda böylesine mucizevi anlar yarattığı için MIRACLE’a gerçekten teşekkür etmek istiyorum. Senin sayende, son yedi yılda büyüyebildim ve daha mutlu olabildim. Umarım mutluluk MIRACLE’a da de yayılır.

Kendimi ifade etmekte gerçekten çok kötüydüm ama her ifade ettiğimde daha büyük bir sevgi gösteren MIRACLE’dan çok şey öğrendim. MIRACLE’dan öğrendiklerim ile ben de harika bir MIRACLE olacağım.

Gelecekteki adımlarım hakkında size ayrıntılı bir şey söyleyemem ama size bir şey için söz veriyorum. Gelecekte ne yaparsam yapayım, çok çalışacağım ve size iyi bir imajla karşılığını vereceğim. Gelecekte de birbirimize tezahürat yapalım!”

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir