NU’EST Üyeleri Dağılma Haberinin Ardından Hayranlarına Mektup Yazdı

28 Şubat’ta Pledis Entertainment, HYBE’nin Weverse platformu aracılığıyla  NU’EST, grubu dağıldığını açıklayan resmi bir açıklama yaptı. Bu ani haber hayranlarını oldukça şaşırttı.

Kısa bir süre sonra, NU’EST üyeleri, NU’EST’in Weverse hesabı aracılığıyla hayranlarına son vedalarını paylaştı. Mektuplar, son on yıldır grubu destekleyen fandomları L.O.Λ.E’ye yönelikti.

Nu’est üyeleri; JR, Baekho, Aron, Ren ve Minhyun Weverse aracılığıyla mektuplarını hayranları ile paylaştı. İşte üyelerin Nu’est üyesi olarak yazdıkları son mektuplar;

Minhyun:

“Merhaba L.O.Λ.E, ben NU’EST’ten Minhyun.

Kalbimi iletmek için el yazısıyla yazılmış bir mektup yazmayalı uzun zaman oldu. Bir şey paylaşmak istedim, bu yüzden bir kalem aldım. 10. yıl dönümü öncesinde herkesten daha heyecanlı ve mutlu olan L.O.Λ.E’lere ne söyleyeceğimi çok düşünüyorum.

Üyeler ve şirketle NU’EST’in geleceği hakkında çok düşündükten ve tartıştıktan sonra hem ben hem de üyeler yeni bir başlangıç ​​yapmaya karar verdik.

İlk çıkışımı 2012’de yaptım ve şu anki 2022’ye kadar koşuyorum. Yorgun, bitkin ve ağlamak istediğim zamanlar oldu ama sanırım üstesinden geldim ve L.O.Λ.E’lerimizi düşünerek buna katlandım.

Yorulmadan koşabilmemin sebebi; itici güç, L.O.Λ.E’lerin desteği ve sevgisiydi. Bana verdiğin sevgi için minnettarlığımı hayatım boyunca asla unutmayacağım ve sana geri vereceğim.

L.O.Λ.E,

NU’EST’e her zaman sıcak ve mutlu anlar sunduğunuz için teşekkür ederiz. Mutluydum. L.O.Λ.E’ler ile tanışabildim ve sevmeyi ve sevilmeyi öğrendim. Gelecekte, size samimi ve uzun vadeli bir faaliyetle karşılığını vereceğim.

Son olarak, lütfen bizimle birlikte yürümeye devam edin ki tüm NU’EST üyelerinin, yakın arkadaşlarımın ve ailemin geleceği parlak olsun.”

Ren:

“Merhaba, ben NU’EST’ten Ren.

Öncelikle bu haberi herkesten çok sözleşme yenileme haberini bekleyen L.O.Λ.E’lere ilettiğim için üzgünüm. Şarkıcı olmayı hayal ettiğim, ailemden ayrıldığım ve 16 yaşında stajyer olarak katıldığım daha dün gibi. NU’EST üyesi olarak çıkış yapalı 10 yıl oldu. Çocuksu bir kalple ailemi özlediğim, çıkışımla ilgili endişe ve gerginlik hissettiğim çok günler oldu, ama aynı hedefe ulaşan üyelerle birlikte olduğum ve mutlu zamanlar geçiren ve beni destekleyen LOΛ.E’lerim olduğu için, bütün bu zamanlara dayanabildim.

Çok sıcak ve mutlu zamanlardı çünkü o zamanlar L.O.Λ.E’ler benimleydi. Bunca zamandır birlikte olmamıza rağmen bu karar kolay olmadı… Şimdi, NU’EST’ten ayrılacağım ve biraz farklı bir yöne doğru yürüyeceğim. Şimdiye kadar yürüdüğüm yol bu değil, o yüzden biraz korkuyorum ve tedbirliyim ama cesaretle yürümeye çalışacağım. Gelecekte hangi yolun daha iyi olacağına biraz yabancıyım ama bir süredir birlikte olduğum yüreğimi kullanarak cesaretle yürümeye çalışacağım.

Eksikliklerime rağmen bana inanan üyeler ve L.O.Λ.E’ler sayesinde bugün olduğum kişi olduğuma inanıyorum. Bu duyguyu unutmadan sakince yürümeye devam edeceğim.

NU’EST Ren olarak birlikte geçirdiğimiz her zaman için teşekkür ederim.”

Aron:

“Merhaba, L.O.Λ.E. Bu NU’EST’ten Aron.

Şimdi bu mektubu yazarken bile, hala ne diyeceğimi düşünüyorum. Biz NU’EST olarak 2012’de çıkış yaptık ve sadece L.O.Λ.E’lerimize bakarak 2022’ye kadar koştuk. Son on yılda çok zor şeyler oldu ve vazgeçmek istediğim çok zamanlar oldu. Ama yanımda olan L.O.Λ.E’lerimiz sayesinde bunların üstesinden gelebildiğimi düşünüyorum. L.O.Λ.E’lerimiz sayesinde sevgi, şükran ve değerlilik hakkında çok şey hissettim, aldım ve öğrendim. Çok teşekkürler. NU’EST sayesinde L.O.Λ.E’lerimizle tanışabildim ve hayatımın en mutlu ve en değerli anlarını L.O.Λ.E’lerimizle paylaşabildim. Bana bir ömür boyu sürecek anılar verdiğin için teşekkür ederim. Gerçekten mutluydum.

Çok korkutucu ve yalnız kalmaktan korkuyorum ama çok üzülme çünkü hep birlikte olacağız. Son 10 yılda ne kadar çok sevgi alsam da, bunun karşılığını çok çalışarak kesinlikle ödeyeceğim, bu yüzden gelecekte benimle yürümeye devam ederseniz minnettar olurum.

Ve umarım gelecekte parlamaya devam edecek olan NU’EST üyelerimizi desteklemeye ve sevmeye devam edersiniz.

L.O.Λ.E’lerim için içtenlikle üzgünüm. Teşekkür ederim ve seni seviyorum.”

Baekho:

“Merhaba, ben NU’EST’ten Baekho.

NU’EST üyesi Baekho olarak geçirdiğim 10 yıl oldu bile. Çıkışımdan bugüne kadar her şeye baktığımda hayaller kurmaya başladım, hayallerim gerçekleşti, yeni hayaller kurdum ve bazen de hayal bile edilemeyecek şeyler başardım.

Dürüst olmak gerekirse, on yıl boyunca bu kadar müteşekkir olabileceğimi fark etmeyeli uzun zaman olmadı. Üyelere çok müteşekkirim çünkü bunu söyleyebilirim ve L.O.Λ.E’e ve sayısız insana çok müteşekkirim.

Şimdiye kadar ve gelecekte böyle birlikte geçirdiğimiz zaman, hala olduğum kişi olarak yaşıyor olacağım.

Bazen kendimi sabırsız hissediyordum ve her şey belirsiz görünüyordu, ama L.O.Λ.E’lerle ne kadar uzun zaman geçirirsem, seninle uzun süre birlikte olmak o kadar çok istedim. Birlikte gülüp, birlikte ağlayabilelim ve birçok duyguyu birlikte paylaşabilelim diye adım adım çalışmaya devam edeceğim.

Ve NU’EST üyelerimizi seviyorum.”

JR:

“Merhaba, bu NU’EST’in JR’ı. Bahar geliyor gibi görünüyor ama kışın son soğuğu inatçı. L.O.Λ.E üyeleri nasıl?

Nasıl başlayacağımı bilmiyorum, bu yüzden bunu defalarca defalarca yazdım. Uzun bir konuşmadan sonra üyeler olarak kendi yolumuza gitmeye karar verdik. Geriye dönüp baktığımda, NU’EST ile çıkış yapmaya hazırlandığım zamanlar da dahil, seninle geçirdiğim 13 yıl için şükretmediğim bir zaman olmadı. O zamanların mümkün olduğunu çok iyi biliyorum çünkü sen, L.O.Λ.E ve üyeler benimleydi, bu yüzden hala kendi başıma durmaktan korkuyorum.

L.O.Λ.Es’in üzüntüsünü ve acısını teselli edemeyeceğime inanıyorum. Ayrıca L.O.Λ.E’yi ne kadar sevdiğimi ve düşündüğümü kelimelerle ifade edebileceğimi de sanmıyorum. Gençlerim ve 20’li yaşlarım boyunca beni izlediniz. Ve bana her zaman iyi bir yolda rehberlik ettiğin için teşekkür ederim ve seni seviyorum. Teşekkür ve sevgi kalbim geçmiş zamanda değil, her zaman şimdi ve gelecekte olacak.

Ayrıca, yanlış yola sapmaması için hiçbir şey bilmeyen taşralı genç bir çocuğa göz kulak olan CEO Han Sung Soo’ya içtenlikle teşekkür etmek için başımı eğiyorum. Şimdiye kadar yaptığım gibi, her şeyi birer birer doğru ve içten bir şekilde inşa etmeye devam edeceğim. Bahar açtığında ve ılık rüzgarlar estiğinde, iyi haberlerle döneceğim.

Bu NU’EST’in JR’siydi.”

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir