News Outlet, Günlük Modalarıyla Sevilen Kadın K-pop İdollerini Seçti

Kadın K-pop idolleri arasında, bazıları günlük yaşamda kişisel tarzlarını ve çekiciliklerini gösteren benzersiz moda anlayışlarıyla öne çıkıyor. Basit kıyafetler giyerken bile dikkat çekmeyi ve tarz görünmeyi başarabilenler için söylenen bir söz var:  “düz giyim dehası”

Birçok kadın K-Pop idolünün tarzı oldukça ilgi çekici ve hoş olduğu için en iyisini seçmekte epey zorlanıyoruz. News Outlet, bizim yerimize günlük tarzlarıyla en sevilen K-pop idollerini seçmiş. Keyifli okumalar!

BLACKPINK Jennie

2016’daki çıkışından bu yana Jennie, konser sahnesinde çekici görselleri, mükemmel vücut şekli ve moda anlayışıyla dikkat çekiyor. BLACKPINK üyesi Jennie tipik olarak lüks marka öğelerini içeren modaya uygun görünümünü sergiliyor. Tanınmış bir Fransız lüks moda evi olan Chanel’in küresel bir elçisi olan şarkıcı, klasik bir stile odaklanarak çeşitli üst düzey kıyafetleri karıştırıp kendi stilini oluşturdu.

BLACKPINK Jennie’nin tarzı çoğunlukla milyonlarca wona mal olan lüks kıyafetlerden oluşsa da mevcut moda trendine uyan hip stiliyle diğerlerinden ayrılıyor.

ITZY Chaeryeong

Dördüncü kuşak grup ITZY’den Lee Chaeryeong, çoğunlukla temel bir stile dayanan ve kendi aurasını yansıtan feminen ve şık görünümüyle “düz giyim dehası” unvanını kazandı.

ITZY Chaeryeong, üniversite öğrencilerinden ofis çalışanlarına kadar çok çeşitli yaş gruplarına referans olabilecek modadan hoşlanırken esas olarak olgunluk gösteren stilleri temsil ediyor.

Ünlü şarkıcı stilini üzerine oturan ceketler, kabanlar ve örgü hırkalarla tamamlıyor gibi görünüyor. Kıyafetlere ek olarak, Chaeryeong’un uzun saçları, at kuyruğu, gevşek topuz veya düz saç gibi çeşitli saç stillerini sergileyebildiği için günlük görünümünü daha çekici kılıyor

MOMOLAND JooE

MOMOLAND’ın baş vokalisti JooE, modaya uygun ama aynı zamanda hip stiliyle tanınmaktadır. Cesur renkler ve girift detayların kullanımıyla kendine özgü tarzını sergiliyor. JooE çoğunlukla grafik tasarımlı etekler, örgü hırkalar, kolsuz bluzlar ve bol pantolonlar giyiyor.

Geçen yıl, MOMOLAND JooE, “şimdiye kadarki en efsanevi fotoğrafı” olarak kabul edilen beyaz crop tişört giydiği bir fotoğrafını yayınladıktan sonra tarzı ile ilgili birçok haber yapılmıştı.

Weki Meki Doyeon

Weki Meki Doyeon, model gibi fiziği ve daha da büyüleyici hale gelen temiz ve şık görünümüyle insanları büyülüyor. Günlük modasının Girls’ Generation Sooyoung ile karşılaştırılabilir olduğu söyleniyor.

Ancak Sooyoung lüks eşyaları kullanarak biraz karamsar bir görünüm sergilerken, Kim Doyeon 20’lerden 30’lara kadar çeşitli yaş grupları tarafından kolayca taklit edilebilecek sade ve doğal bir görünüme sahip. Ünlü şarkıcı, palto, ceket, gömlek ve kot pantolon gibi canlı renkler ve karmaşık detaylar yerine temel stildeki öğeleri karıştırır ve eşleştirir.

Kaynak: kpopstarz

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir