MONSTA X Üyesi Minhyuk Canlı Yayın Sırasında Sasaeng Fanından Gelen Arama Nedeniyle Sinirlendi

MONSTA X üyesi Minhyuk, canlı yayın sırasında sasaeng fanından gelen arama nedeniyle sinirlendi.

3 Kasım’da Minhyuk, 28. doğum gününü kutlamak için V Live kanalında bir canlı yayın yaptı. Minhyuk hayranlarla sohbet ederken ve onların bazı sorularını yanıtlarken, telefonuna bir arama geldiğini fark etti. Telefonunu görünce aniden durdu ve “Şu anda beni bir Monbebe arıyor. Lütfen bunu yapma. Sen gerçek bir Monbebe (Monsta X fanı) değilsin”dedi.

Monsta X Minhyuk

Konuşmasına devam etmesine rağmen, sasaeng hayranı onu aramaya devam etti. Daha sonrasında Minhyuk hafifi sinirli bir şekilde “Ah, sana aramayı kesmeni söyledim. Şu anda bir parti yapıyoruz, o halde neden davetsiz bir misafir araya giriyor. Kes şunu” dedi.

Daha sonrasında Minhyuk, canlı yayına rahatsız edilmeden devam etmek için telefonunu “rahatsız etmeyin” moduna aldı. Bu modda olmasına rağmen telefonu tekrar çaldı. Bıkmış olan Minhyuk içini çekti ve “‘Rahatsız Etmeyin’ modunu açtım ama neden hala çalıyor?” dedi.

Canlı yayını gören hayranlar, daha önce Minhyuk’ta böyle bir ifade görmediklerini ve sasaeng hayranlarına karşı sert olması gerektiğini ifade ettiler.

 “Lanet etmeyecek kadar sakin”

 “Canlı yayın iyi bir ruh hali ile başladı, ama izlerken modum düştü”

“Minhyuk’ta daha önce hiç böyle bir ifade görmemiştim”

“Sasaen hayranlara karşı sert olmalısınız” 

 

Dün açıklanan 2021 MAMA adaylıklarına buradan ulaşabilirsiniz!

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir