Mamamoo Üyesi Wheein, RBW Entertainment’tan Ayrılması Hakkında Açıklama Yaptı

Geçtiğimiz günlerde MAMAMOO üyesi Wheein, Mamamoo üyeleri ve şirketle uzun görüşmeler yaptıktan sonra sözleşmeyi yenilememe kararı aldığını açıklamıştı. 

Wheein, 2023 Aralık ayına kadar grubun konser, albüm ve diğer etkinliklerinde yer alacak ve bu konu ile ilgili de RBW Entertainment ile 2023 Aralık ayına kadar sürecek bir anlaşma imzaladı.

Şirket ünlü şarkıcının ayrılması konusunda açıklama yapmış olsa da bugün Wheein kişisel Instagram hesabından bir yazı paylaştı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

정휘인 (@whee_inthemood)’in paylaştığı bir gönderi

“Merhaba, bu MAMAMOO’dan Wheein. Bizim MooMoo’larımız ve beni destekleyen birçok insan haberleri muhtemelen resmi makaleler aracılığıyla duymuşsunuzdur. Memleketim gibi olan ve yavaş yavaş bu konuma gelmeme, birlikte gülüp ağlamama izin veren RBW’den ayrılacağım ve yeni bir ortama geçmek için hazırlanacağım. Bu benim de hayatımda ilk kez yaşadığım bir şey, bu yüzden çok yabancı, zor ve çeşitli duygular hissediyorum. Uzun süre benimle çok çalışan RBW ailemin çabaları sayesinde bu ezici sevgiyi alabildim. içten teşekkürlerimi gönderiyorum! 7 yıllık en parlak gençliğimde birlikte olan MooMoo’larımız, gerçekten minnettarım. MooMoos ve üyelerimle daha da mutlu günler geçirmeye devam etmek için daha çok çalışacağım ve terfi edeceğim ve karşılığını iyi müzikle ödeyeceğim! Dördümüz de MAMAMOO üyesi her zaman yanınızda olacağız. Destek, endişe ve cesaret verici birçok sözünüzü hatırlayacağım ve gelecek günlerimi büyük, cesur bir şekilde yaşayacağım. Lütfen daha sıra dışı bir Wheein ve MAMAMO’ya göz kulak olmaya devam edin Teşekkürler!

Moomoo’larımız, sizi seviyorum.”

Yolun açık olsun Wheein!

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir