LE SSERAFIM’den Kim Chaewon ve Huh Yunjin Araba Kazası Geçirdi

LE SSERAFIM üyeleri Kim Chaewon ve Huh Yunjin  bir araba kazası geçirdi ve hafif yaralandılar.

19 Ekim’de  SOURCE MUSIC, Kim Chaewon ve Huh Yunjin için bir duyuru paylaştı ve iki grup üyesinin küçük bir araba kazası geçirdiğini ve araçtaki hiç kimsenin ciddi şekilde yaralanmamasına rağmen, Kim Chaewon ve Huh Yunjin’in hafif kas ağrısı ve morlukları olduğunu bildirdi. Bu nedenle, LE SSERAFIM’in bu haftaki  Mnet’inM! Countdown‘ ve ‘KBS‘ ‘Music Bank‘ programlarının iptal edildiğini açıkladı. Ayrıca grubun hayran imza etkinlikleri de yeniden planlanacak.

Source Music’in açıklaması;

“Merhaba.

Bu Source Music.

LE SSERAFIM üyelerinin mevcut sağlık durumu ve gelecekteki programı ile ilgili aşağıdaki bilgileri size sunmak istiyoruz.

19 Ekim Çarşamba günü, LE SSERAFIM üyeleri KIM CHAEWON ve HUH YUNJIN’i taşıyan araç küçük bir trafik kazası geçirdi. Neyse ki, araçtaki hiçbir üye veya personel önemli ölçüde yaralanmadı ve hemen teşhis ve tedavi gördükleri bir hastaneye gittiler.

Tıbbi muayene, her iki üyenin de hafif kas ağrısı ve morluklar aldığını gösterdi ve sağlık personeli onlara bir süre konservatif tedavi almalarını tavsiye etti.

Sağlık personeli tarafından tavsiye edildiği üzere, LE SSERAFIM’in 20 Ekim Perşembe günü Mnet <M COUNTDOWN>, 21 Ekim Cuma günü KBS2 <Music Bank> programına katılımı iptal edilmiştir. 21 Ekim Cuma ve 22 Ekim Cumartesi günleri için planlanan hayran imza etkinlikleri yeniden planlanacak ve etkinlik kazananlarına ayrı bir bildirim gönderilecek. Nazik anlayışınızı rica ediyoruz.

Sanatçımızın sağlığını birinci öncelik olarak belirleyen gelecekteki faaliyetleri planlayacağız. KIM CHAEWON ve HUH YUNJIN’in tedavisine ve iyileşmesine yardımcı olmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız, böylece hayranlarına mümkün olan en kısa sürede tam sağlıkla dönebilirler.

Teşekkürler.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir