K-Pop’taki En İkonik 7 Arkadaşlık

K-Pop idollerinin birbirleriyle etkileşime girmelerini ve en iyi arkadaş olmalarını görmek gibisi yok! İşte K-Pop’taki en ikonik arkadaşlıklardan bazılarına bir göz atın!

1. BTS’den V ve Jimin

BTS üyeleri V ve Jimin’in arkadaşlıkları dillere destan olmuş halde…. İkili sık sık birbirleri ile şakalaşma halindeler. Bu ikisi o kadar yakın ki, arkadaşlıklarına “Friends” adlı bir düet bile adadılar!

2. The Padding Squad

Padding Squad tek kelimeyle efsane! Bu ikonik kadro SHINee’den Taemin, EXO’dan Kai, BTS’den Jimin, Wanna One’dan Ha Sungwoon, VIXX’den Ravi,  BTS’den Jimin, HOTSHOT’tan Timoteo ve Jung Kwon Ho’dan oluşuyor.

Bu grup “The Padding Squad” adını hepsinde bulunan şişme/yastıklı (padded) ceketlerinden alıyor. Taemin her zaman uyumlu ceketler giyen bir arkadaş grubuna sahip olmak istiyormuş, bu yüzden en iyi arkadaşları için özel ceketler yaptı. Böylece “Padding Squad” doğdu!

3. BLACKPINK ve RED VELVET 

BLACKPINK ve Red Velvet üyeleri son derece iyi anlaşan iki yakın grup. Bu iki grubun üyeleri, Red Velvet’ten Seulgi ve BLACKPINK’ten Jisoo’nun fotoğrafında olduğu gibi, ödül törenlerinde sık sık birbirleriyle takılıyorlar.

İki grup birbirine sosyal medya üzerinden de destek veriyor. İşte Red Velvet’ten Yeri’nin BLACKPINK Rosé’nin Instagram canlı yayınına yorum yapan bir fotoğrafı.

4. GOT7’dan BamBam ve BLACKPINK’den Lisa

BamBam ve Lisa gerçekten bu listede yer almayı hak eden bir arkadaşlığa sahip. BamBam ve Lisa çocukluktan beri aynı dans ekibindeydi ve o zamandan beri arkadaştılar! Lisa, BamBam’in son solo albümünü dinleyen ilk kişilerden biriydi ve netizenler onun hakkında ırkçı, kırıcı yorumlar yayınladığında BamBam Lisa’ya destek verdi. Bu ikili bizim en favori arkadaşlıklarımızdan birisi!

5. NCT’den Taeyong ve Doyoung

Bu iki NCT üyesi de ikonik bir arkadaşlığa sahip. Taeyong ve Doyoung birlikte kesinlikle çok komikler ve hiç bitmeyecek bir arkadaşlığa sahip gibiler. Taeyong, Doyoung’a yaşlandıklarında Doyoung ile huzurevine gitmek istediğini bile söyledi!

6. ’97 line

’97 line, K-Pop ikonlarıyla dolu! Bu grup BTS’den Jungkook, GOT7’dan Yugyeom ve BamBam, SEVENTEEN’den Mingyu, The8 ve DK, ASTRO’dan Cha Eunwoo ve NCT’den Jaehyun’dan oluşuyor. Bu arkadaş grubu, Jungkook ve Yugyeom’un 1997 doğumlu tüm erkek idoller için büyük bir grup sohbeti yapmaya karar vermesiyle başladı. Bugüne kadar hala takılıyorlar ve birbirlerine düşünceli hediyeler veriyorlar!

7. TWICE ve Somi

TWICE ve Somi kesinlikle bu listede olmalıydı! Somi ve TWICE üyeleri her zaman birbirlerine olan sevgilerini gösteriyorlar. Hatta Somi, TWICE’ın en ikonik koreografilerinden bazılarını kendi performanslarından birine dahil etti ve TWICE üyeleri onu sahne arkasından alkışladı.

kaynak: koreaboo

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.