JYP, Stray Kids Üyesi Hyunjin’in Temmuz Ayında Faaliyetlerine Döneceğini Duyurdu

Stray Kids dün, Şubat ayından beri grup etkinliklerine ara veren Hyunjin de dahil olmak üzere grubun sekiz üyesinin tümünü içeren yeni mixtape single’ı “OH”ı yayınlayarak hayranlarını şaşırttı. Müzik videosunda uzun zamandır projelerde yer almayan Hyunjin’i gören hayranlar oldukça sevindi.

JYP Entertainment, Hyunjin’in gelecekteki faaliyetleri hakkında medyaya resmi bir açıklama yaptı. Temmuz 2021’den itibaren gelecek programları için Stray Kids’e katılacağını duyurdu. Şirket ayrıca Hyunjin’in geçmiş meselesini ele aldı ve aklandığını belirtti.

JYP Entertainment, Hyunjin’in o zamandan beri geçmişi düşündüğünü ve bu süre zarfında, çıkışının ilk günlerinden beri gerçekleştirdiği gönüllü faaliyetlere ve bağışlara devam etmek için zaman ayırdığını söyledi.

Ajans, “Temmuz ayından itibaren Hyunjin, Stray Kids’in planlanan etkinliklerine yeniden katılacak ve promosyonları sırasında daha da dik bir tavır ve olgun bir zihniyet göstermeyi planlıyor.” açıklamasını yaptı.

Bu yılın Şubat ayında, Hyunjin, ortaokul sınıf arkadaşlarından birinin, okul günlerinde sözlü olarak taciz etmekle suçlanmasının ardından tüm faaliyetlerini geçici olarak durdurdu. JYP Entertainment’a göre, Hyunjin kendisini suçlayan kişiyle bir araya gelip özür diledikten sonra, iki eski sınıf arkadaşı yanlış anlaşılmayı çözdüler.

Tekrar hoş geldin Hyunjin!

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir