IZ*ONE Yeniden Bir Araya Mı Gelecek?

19 Haziran’da Kore haber kuruluşu Sports Kyunghyang, IZ*ONE’ın şu anda yeniden bir araya gelmek için görüşmelerde olduğunu bildirdi.

Ancak aynı gün CJ ENM, IZ*ONE’ın geleceğiyle ilgili tartışmalar sürerken henüz hiçbir şeye karar verilmediğini açıkladı. Şirket sözcüsü konu ile ilgili şunları söyledi:

“IZ*ONE’ın tekrar bir araya gelmesiyle ilgili olarak, şu anda üyelerin ajansları ile görüşürken ve çok çeşitli olasılıkları açık bırakırken, hiçbir şeye karar verilmedi.

CJ ENM ayrıca, IZ*ONE hayranlarının olası bir yeniden bir araya gelme için para toplamak amacıyla son zamanlardaki kitle fonlaması çabalarına değindi. Şirket, hayranların desteği için minnettarlığını dile getirirken, IZ*ONE tekrar bir araya gelse bile, CJ ENM’nin grubun gelecekteki yayınlarını finanse etmek için hayranlar tarafından toplanan fonları kullanmayacağını açıkça belirtti. 

Sözcü, “Taraftarların bağış toplamasının farkındayız. Destekleri için minnettarız. Ancak IZ*ONE tekrar bir araya gelse ve yeni bir albüm prodüksiyonu ile ilerlesek bile, bunu kendimiz finanse etmeyi planlıyoruz.” dedi.

IZ*ONE, 2018 yılında Mnet’in idol seçme programı “Produce 48”de geçici bir proje grubu olarak kuruldu ve o yılın Ekim ayında resmi çıkışlarını yaptılar. İki buçuk yıl birlikte promosyon yaptıktan sonra grup bu yılın Nisan ayında resmen dağıldı. Grubun dağılması üzerine 21 Nisan’da, on beş Koreli hayran,  IZ*ONE’ın hala birlikte bir geleceği olduğunu göstermek için Parallel Universe Project adlı bir girişim başlattı . Lansmanında sadece 10 dakika sonra, Kore platformu WADIZ’deki kitle fonlaması projesi toplam 738 milyon KRW‘ye (yaklaşık 650.000 USD) ulaştı .

Izone Panorama GIF by KPopSource - Find & Share on GIPHY

IZ*ONE’ın tekrar bir araya gelmesini ister misiniz?

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir