ITZY üyesi Yuna, ENHYPEN üyesi Jay İle ‘Çıktıkları’ Haberini Yalanladı

Netizenler birkaç gün önce, ITZY üyesi Yuna ve ENHYPEN üyesi Jay arasında bir ilişki olduğunu iddia etmişlerdi. Yuna, bu iddialara üstü kapalı cevap verdi!

Bir gün önce, ITZY üyesi Yuna , hayran mesajlaşma uygulaması Bubble aracılığıyla hayranlarıyla birkaç fotoğraf paylaştı. Fotoğraflarda Yuna, Seul’deki Lotte World Mall’daki popüler “Gordon Ramsay Burger” restoranı ziyaret etmişti. Yediklerini ve kendi fotoğrafını paylaşan Yuna’nın yanında biri daha vardı. Çünkü fotoğraflarda iki hamburger ve bir milkshake görünüyordu.

Fotoğrafları paylaştığı anda, netizenler Yuna’nın Enhypen üyesi Jay ile restorana gittiğini düşündü. Çünkü Jay’de aynı gün aynı restorandan fotoğraflar paylaşmıştı.

Yuna’nın paylaştığı fotoğraflar:

Çevrimiçi topluluk platformunda, Yuna’nın Jay ile çıktığına dair tartışmalar ve spekülasyonlar oluşmaya başladı. Hatta bir netizen, ENHYPEN’den Jay’in aynı tavuk burgerinin ve Yuna’nın fotoğraflarında görülen aynı milkshake’in fotoğraflarını yayınladığını ve diğer netizenlere iki idolün çıkıp çıkmadığını sorduğunu söyleyerek çevrimiçi bir topluluk tartışması başlattı.

Jay’in paylaştığı fotoğraflar:

Ancak ertesi gün Yuna, 11 yıllık ilkokuldan arkadaşıyla Gordon Ramsay restoranına gittiğini açıkladı. Yuna, üniversiteye kabul edildiği ve restorana kutlamaya gittiği paylaştı. Ek olarak Yuna, kız arkadaşının karşı koltukta oturduğunu gösteren bir fotoğraf yayınladı.

Netizenler, iki idolün çıktığını öne süren netizenleri eleştirdi ve şu yorumları yaptılar:

  1. Yuna’nın sabah hemen bu fotoğrafı yayınlamasının nedeni bu”
  2.  “Lütfen onu yalnız bırakın”
  3. “Fotoğrafı çekmek için maskesini bile çıkardı. Açıkta başka bir erkek idolle orada oturuyor olamazdı” 
  4. “İki burgerin üzerindeki susam tohumları farklı”
  5. “Jay babasıyla restorana gittiğini söyledi. Babası Yuna mı?”
  6. Yuna arkadaşıyla gittiğini söyledi.” 

BU haber de ilginizi çekebilir!

kaynak: allkpop

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir