Herkesin Mutlaka Bilmesi Gereken 5 K-pop ve Non-Kpop Sanatçı İş Birliği

1- Dua Lipa, Mamamoo Hwasa – Physical Remix

MAMA 2020’de Hwasa’yı gördükten sonra etkilenip onunla işbirliği yapmak isteyen Dua Lipa eşsiz sesli idole Physical şarkısının remix versiyonunda yer verdi. Herkesin bilmediği, Hwasa’nın eşsiz, Dua Lipa’nın ise güçlü vokaliyle süslenen nadide bir işbirliği olan Physical Remix’i dinlemenizi mutlaka öneriyoruz.

2- Saweetie, Jamie, Chanmina ft. Doja Cat – Best Friend

Viral şarkının birçok sanatçıyla versiyonu olsa da bunlardan en çekici olanı kesinlikle Koreli solo sanatçı Jamie ve Japon-Koreli solo sanatçı Chanmina’nın yer aldığı versiyon. Şarkıyı özel kılan ise Chanmina’nın rap yeteneklerini İngilizce, Korece ve Japoncada göstermesi. Eğer karışık tarzda bir şeyler seviyorsanız mutlaka dinlemenizi öneriyoruz.

3- Wengie, (G)I-DLE Minnie – Empire

Sizce Taylandlı biriyle, Çinli-Avusturalyalı biri Korece-İngilizce şarkı yayınlarsa nasıl olur? 2019 senesinde (G)I-DLE üyesi Minnie ve şarkıcı – Youtuber Wengie iş birliği şarkıları olan Empire şarkısını yayınladı. Şarkının altyapısı ve verdiği his o kadar güzel ki, anlatılmaz. Eğer sizi güçlü hissettirecek şarkı dinlemek istiyorsanız mutlak şarkıyı dinlemenizi öneriyoruz.

4- F.HERO, Milli ft. Stray Kids Changbin – Mirror

Muhteşem Taylandca, İngilizce ve Korece rap içeren güçlü bir şarkı düşünün. Özellikle 19 yaşındaki performansıyla göz kamaştıran Milli ve her zamanki gibi güçlü rapiyle kendini gösteren Changbin sizi lider gibi hissettirecek. Eğer 3 dilin de muhteşemliğini içeren güçlü rap dinlemek istiyorsanız mutlaka bu şarkıyı dinlemenizi öneriyoruz.

5- Hyoyeon ft. Ümmet Özcan – Sober

K-Pop’un efsane kız grubu Girls’ Generation’ın muhteşem üyesi Hyoyeon ve ünlü Türk-Hollandalı DJ Ümmet Özcan‘ın işbirliği şarkısı ‘Sober’ mutlaka herkes tarafından dinlenilmesi gereken bir şarkı. Kızlar eğer bu sıralar kendinize güveninizin yerine gelmesini istiyorsanız Hyoyeon’un eşsiz yeteneği ve Ümmet Özcanın ince dokunuşlarıyla ortaya çıkan bu muhteşem şarkıyı dinlemenizi öneriyoruz.

Sizin favori K-pop ve Non-Kpop sanatçı iş birliği şarkınız hangisi? Yorumlara yazmayı unutmayın!

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir