Hayranlarının Aldığı Hediyeleri Kız Arkadaşına Hediye Eden İdol Açıklama Yaptı

‘Tomorrow’s National Singer’da 3. olan şarkıcı Lee Solomon’un, hayranlarının kendisini aldığı hediyeleri kız arkadaşına hediye ettiği iddia edilmişti. (habere buradan ulaşabilirsiniz). 16 Mart’ta Solomon, resmi fancafesinde “Biraz geciktim” başlıklı uzun bir mektup yazdı.

Lee Solomon;

 “Üzgünüm ve ne olursa olsun beni beklediğiniz için teşekkür ederim. Geçen hafta ihtiyacım olan zaman oldu. Hala çözemediğim şeylerle, tam olarak söyleyemediğim gerçeklerden, spekülasyonlarla büyüyen söylentilerle zor bir dönemden geçiyorum. Hayatımda olan şeyler ve o kadar utanç verici şeyler ki onlar hakkında konuşmak bile istemiyorum. Her cümle önemlidir, bu yüzden düşünmek için zamanım oldu çünkü her bir kelime değerli. Hayatımda yaralar ve sevdiklerimin hayatlarında yaralar olsa da, kimseyi suçlamak istemiyorum. Beni sonsuza kadar bekleyenleri ve beni değişmeyen bir kalple izleyenleri sevin. Bir kez daha, en çok sevdiğim insanlara, zor zamanlar geçirmiş olan hayranlara ve benim yüzümden kırılan herkese en içten özürlerimi gönderiyorum.”

Hayranlar Lee Solomon’un açıklamasının yetersiz olduğunu ve birçok belirsizlik içerdiğini söyledi. Bu nedenle, Lee Solomon, özür mektubundan sonra da hala eleştiri almaya devam ediyor.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir