Hayranlar, Chuu’nun Son Mesajını Gördükten Sonra LOONA’nın Grup Sohbetlerinden Çıkarıldığını Düşünüyor

LOONA üyesi Chuu’nun grubun konserine katılmayacağı doğrulandı ve Chuu’nun hayranlarla olan son mesajı, grup aktivitelerinden haberdar olmadığı için dikkat çekiyor.

25 Eylül’de, “Chuu’ya gerçekten neler oluyor?” başlıklı bir çevrimiçi topluluk gönderisi oluşturuldu. Gönderi, 15-16 Ekim tarihlerinde SK Olimpik Hentbol Stadı’nda gerçekleştirilecek olan ‘2022 LOONA 1. DÜNYA TURU [LOONATHEWORLD] IN SEUL” hakkında herhangi bir bildirim almayan tek kişinin Chuu olduğunu ortaya koyuyordu. Ancak diğer üyeler, etkinlik hakkında zaten bilgi aldıklarını açıkladı.

Gönderiyi oluşturan netizen, Chuu’nun mesajını başka bir üyeden gelen bir mesajla birlikte hayran iletişim uygulaması üzerinde yayınladı.

chuu

Chuu, “Öğleden sonraki programa katılmakla ilgili bana herhangi bir bildirimde bulunmadılar, bu yüzden üzgünüm…Ben de seni özledim…çok, çok.”

Yeojin

Öte yandan üye Yeojin, tüm üyelerin etkinliğin programıyla ilgili olarak grup sohbetleri aracılığıyla zaten bir bildirim aldığını açıkladı. Yeojin, “Evet evet. Duyuru, LOONA grup sohbeti ve on iki üye ile program çizelgesi aracılığıyla verildi. Bu yüzden zaten biliyordum! Heyecanlıyım!!”

Bu mesajın internette yayılması ve Chuu’nun grup sohbetinden çıkarıldığı ve kasıtlı olarak dışarıda bırakıldığına dair spekülasyonların artmasıyla Chuu, durumu netleştirmeye çalışan başka bir mesaj paylaştı.

Chuu

Chuu şöyle yazdı: “Garip bir şekilde yayılıyor gibi görünen bir şey söyledim, o yüzden sadece bunu söyleyeceğim. Bir programın yüklenmiş olması, hepsine katılabileceğim anlamına gelmez. Katılmam için şirketin onaylaması ve ardından onay (bildirim) göndermesi gerekiyor. Program yüklense bile, katılıp katılmayacağımı bilmiyorum.”

Ancak Chuu, diğer üyeler gibi konserle ilgili bildirimi aldığını söylemedi. Aslında, K-pop konseriyle ilgili bir platform olan MyMusicTaste, Chuu’nun 2022 LOONA 1. DÜNYA TURU’na [LOONATHEWORLD] katılmayacağını doğrulayarak Chuu’nun birçok hayranını hayal kırıklığına uğrattı.

Ayrıca Haziran ayında Blockberry Creative, Chuu’nun LOONA’nın ilk dünya turu ‘LOONATHEWORLD’e katılmayacağını da duyurdu. Ajans, Chuu’nun 2022’nin ikinci yarısı için önceden onayladığı programları olduğunu açıkladı.

Birçok hayran, Blockberry Creative’in idolle devam eden yasal savaş nedeniyle Chuu’yu kasıtlı olarak grup aktivitelerinden çıkardığına inanıyor. Ayrıca Chuu, kendisine gönderdikleri hayran mektuplarını almak için şirket binasına gitmek için izin alması gerektiğini açıkladığında da hayranlarını üzdü.

kaynak: allkpop

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir