Golden Child Üyesi Bomin’in Yüzüne Golf Sopası Gelmesi Sonucu Yüz Kemikleri Kırıldı

Woollim Entertainment, Golden Child üyesi Bomin’in golf antrenmanı yaparken bir başkası tarafından kullanılan ahşap bir golf sopasının yüzüne çarpması sonucu yüz kemiklerinde kırıklar meydana geldiğini açıkladı.

Sağlık personelinin tavsiyesini takiben, ajans şu anda onun yüz kırığı için bir ameliyatı koordine ediyor ve bu nedenle Bomin şimdilik planlanmış faaliyetlere katılamayacak.

Woollim Entertainment’tın açıklaması;

“Merhaba. Burası Woollim Entertainment.

Her şeyden önce, Golden Child’a her zaman sınırsız ilgi ve sevgi gösteren hayranlara ani ve talihsiz bir haberimiz var.

28 Eylül öğleden sonra, Golden Child üyesi Bomin, planlanmış bireysel aktivitesi için golf pratiği yaparken başka bir kişi tarafından kullanılan bir ahşap golf sopasıyla yüzüne çarptı. Hemen acil tedavi gördü ve detaylı bir muayeneden geçti.

Muayene sonuçlarına ve sağlık personelinin görüşüne göre yüz kırığı ameliyatı gerekli olacak ve ameliyat programını koordine ediyoruz.

Ameliyattan sonra sağlık personelinin belirli bir süre rehabilitasyon tedavisinin yapılması gerektiğini tavsiye etmesinin ardından Bomin, şimdilik tedavi ve iyileşmeye odaklanacak.

Bu nedenle, Golden Child için şu anda planlanan etkinliklere katılması zor ve Bomin’in gelecekte faaliyetlerine devam etmesi için program hakkında sizi bilgilendireceğiz.

Bu ani haberle birçok hayranı endişelendirdiğimiz için tekrar özür dileriz. Bomin’in tedavisini ve iyileşmesini birinci önceliğimiz olarak kabul ederek şirketimiz elimizden gelenin en iyisini yapacaktır.

Teşekkürler.”

Umarız Bomin en kısa sürede sağlığına kavuşur ve grup faaliyetlerine geri döner!

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir