Genç Çocuğu Taciz Etmekle Suçlanan Sanatçı, Sadece Dışkısını Tatmak İstediğini Söyledi

Geçtiğimiz günlerde genç bir çocuğu taciz etmekle suçlanan rapçi Osshun Gum, o sırada sadece çocuğun dışkısını tatmak istediğini iddia etti.

High School Rapper’ın eski yarışmacısı olan Rapçi Osshun Gum, kısa süre önce genç bir çocuğu taciz etmekle suçlanarak yargılandı. Tuhaf bir şekilde, o sırada rapçi dışkısını yiyebilmek için poposuna dokunduğunu iddia etti.

Ayrıca Osshun’a Haziran 2021’de ciddi bir ruhsal bozukluk teşhisi konduğu ve 70 gün boyunca bir psikiyatri tesisinde kaldığı da ortaya çıktı. Savunma son açıklamalarında, Osshun’un suçlarının arkasındaki mahiyet ve niyetin cinsel saldırıya kıyasla önemsiz olduğunu ve bu bağlamda gözden geçirilmesi gerektiğini belirtti. Osshun Gum ayrıca, “Kurbanı ve ailesini incittiğim için bir kez daha içtenlikle özür dilerim” diyerek eylemlerinden dolayı özür diledi. “Bana iyileşme şansı verirseniz, gelecekte yapmak istediğim müzikle topluma yardım etmek istiyorum” diye ekledi. Davanın sonraki duruşması bu yılın Haziran ayı başlarında yapılacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir