Geçte Olsa Kendi YouTube Kanallarını Açan K-Pop İdolleri

İdoller, günlük yaşamlarından kesitleri hayranlarıyla paylaşmak için YouTube kanalı açıyorlar. Bu idoller kanallarına her zevke uygun ve her zaman eğlendirmek için her türlü görsel içeriğe yer veriyorlar, bize de arkamıza yaslanıp tadını çıkarmak kalıyor…

Birçok idol çoook önceden YouTube platformuna dahil oldu, biz de gözümüz yollarda diğer idolleri bekledik. İşte geçte olsa son zamanlarda YouTube kanalı açan bazı idoller:

1.BIGBANG’s Daesung (D’splay)

Daesung, sosyal medyada varlığı olmayan birkaç idolden biri, bu yüzden hayranları bir yıldan daha kısa bir süre önce YouTube kanalını açtığında çok şaşırmış olmalı. Yayınladığı içerik oldukça eğlenceli: K-pop ve western şarkılarının davul coverları. Daesung’un BTS’in “Boy With Luv” şarkısını canlandırmak için elinden gelenin en iyisini yaptığı video ise oldukça sevimli!

2. Choa (초아 CHOA)

Eski AOA üyesi Choa, yaklaşık yedi ay önce başlattığı kanalı aracılığıyla yeteneğini izleyicileriyle paylaşmaya devam ediyor. Sanatçı, çeşitli içerikler yayınlıyor ve çoğunluğu cover şarkılar oluştururken aynı zamanda tarifler, kendin yap eğitimleri vb. eğlenceli içeriklere de kanalında yer veriyor.. Refund Sisters’ın “Don’t Touch Me” yorumu tamamen sanat eseri, kendiniz görün!

3. Girl’s Day’s Hyeri (혜리 Hyeri)

Hyeri’nin YouTube’da başarılı olması çok zaman almadı. Çok yönlü içeriği kesinlikle birçok aboneyi kendine çekti ve bir aydan uzun bir süre önce kendisine YouTube altın plaket verildi. İdol, izleyicilerin gerçek Hyeri’yi spot ışıklarından uzakta görebilecekleri kendi realite şovunu oluşturarak platformunun açılışını yaptı.

4. CLC’s Seunghee (오승희 OH SEUNGHEE)

Seunghee, oldukça renkli içeriğe sahip başka bir idol. Vlog’lar, soru-cevaplar ve cover’lar, aboneleriyle canlı olarak etkileşime girdiği kendi “Saturday Night Live” yayınının yanı sıra kanalının çoğunu oluşturuyor. En iyi yanı, videolarının çoğunun altyazılı olması, bu da uluslararası hayranlar için nihai bir kazanç!

5. Wonho (ohhoho 오호호)

Wonho’nun YouTube’a katılması hayranları için bir nimet oldu. İdol temelde her şeyden biraz paylaşıyor: antrenman seansları, promosyonlarının perde arkası ve hatta kendi radyo programı bile var. Ama hepsi bu değil! Wonho’nun, paylaştığı yemek tarifleri ve mukbang ASMR videoları gerçekten izlenmeye değer.

6. BLACKPINK’s Rosé (ROSÉ Official)

Rosé’nin YouTube kanalı sadece bir aylık ve yüklediği ilk video şimdiden onun hakkında çok şey söylüyor. Bir röportaj filmi aracılığıyla idol, çocukluğundan, hayallerinden ve hatta solo çıkışından kesitler paylaşıyor. Aşağıdaki yeni yolculuğunda Rosé’ye katılın.

7. Girls’ Generation’s YoonA (Yoona’s So Wonderful Day)

YoonA’nın içeriği de onun kadar renkli ve canlı. Yıldız, kariyeri de dahil olmak üzere harika günlerinin birçok anını paylaşarak hayranlarını yakınlaştırıyor. Örneğin, ticari çekimlerinden birinin bu kamera arkası görüntüsü, YoonA’nın iş yerindeki görüntüsüne bir bakış sunuyor. Ayrıca personeli, molaları sırasında kafaları tırmalayan ve aynı derecede eğlenceli konuları gündeme getiriyor.

8. GOT7’s JB (JAE BEOM LIM.)

JB, belki de YouTube’a katılan en son idollerden biri. Kanalının yaklaşık 900.000 abonesi var, ancak hayranlarına hitap ettiği ve platformunu kendisinin çeşitli yönlerini göstermek için kullanacağını paylaştığı yalnızca bir tanıtım videosu yayınladı. Ayrıca onlardan bunu dört gözle beklemelerini istiyor, bu yüzden güncel kalmak için abone olabilir ve bildirim zilini açabilirsiniz!

Sizin K-Pop idolleri arasında favori kanalınız hangisi? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın!

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir