G-Dragon, BLACKPINK Üyesi Jennie İle Poz Verdiği Eski Bir Fotoğrafı Beğendi

BIGBANG üyesi G-Dragon, 10 yıl önce BLACKPINK üyesi Jennie ile poz verdiği bir fotoğrafını paylaşan bir Instagram gönderisini beğendi. G-Dragon’un postu beğenmesi netizenleri kızdırdı.

20 Eylül’de bir netizen bir çevrimiçi topluluk forumunda “G-Dragon’un V ve Jennie ile bir sorunu var gibi görünüyor” başlıklı bir gönderi oluşturdu. Netizen, BigBang üyesi G-Dragon ve BLACKPINK üyesi Jennie’nin 10 yıl önceki bir fotoğrafını paylaşan bir Instagram hesabının paylaşımını ekledi. Ardından netizen, G-Dragon’un söz konusu gönderiyi beğendiğini yazdı.

Netizenler şu yorumu yaptı:

“İkisi kendi yollarına gidebilirler ama tüm bu gönderilerde ‘beğen’ tuşuna basarak dedikoduları sürdüren G-Dragon değil mi? Dürüst olmak gerekirse, bunu neden yaptığını gerçekten merak ediyorum.”

“G-Dragon’un hayranları, tüm bunları G-Dragon’un yaptığını bilmelerine rağmen Jennie’nin V ile sevgili olduğu dedikodularını yayıyor?”

“Bu biraz ürkütücü. Bu tür hareketler, kendinizi kısıtlamanız gereken bir şey.”

“Neden insanlar hala eski kız arkadaşlarını takip edip gönderilerine ‘beğen’ basıyorlar? Ünlü olmayanlar bunu yapsa bile bu yanlış.”

“Zaten yaşlanabileceği kadar yaşlandı, öyleyse neden bir kadın idolün fotoğraflarına ‘beğen’ tuşuna basıyor? Bu onu gerçekten bir ezik gibi gösteriyor.

“Bence G-Dragon her gün onu etiketleyen yüzlerce gönderiyi beğeniyor.”

“G-Dragon, bakmadan kendisini etiketleyen gönderileri beğeniyor.”

kaynak: allkpop

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir