Evcil Hayvana Sahip Olan 5 K-pop İdolü

Köpeklerden kirpilere kadar, evcil hayvanlar insanlara çok fazla neşe getirir. Pek çok sanatçının sevgili evcil hayvanlarının sevimli resimlerini sergilediği K-pop müzisyenleri için de durum farklı değil. Gününüzü aydınlatacak bir şeye ihtiyacınız varsa, evcil hayvanlarıyla sevimli olan bu 5 K-pop idolü tam aradığını şey!

BLACKPINK’den Lisa ve Kedileri

Lisa’nın birkaç kedi arkadaşı var. Dört kedisinin hepsinin ismi de L harfiyle başlıyor. Louis, Lily, Luca ve Leo. Leo bir Scottish Fold, Luca ve Lily Ragdolls ve Louis bir British Shorthair. Bu sevimli kedileri genellikle Lisa’nın canlı yayınlarında ve Instagram’da görebiliyoruz. Ayrıca, Lisa’nın kedileri için bir Instagram hesabı bile var (lalala_lfamily). Leo daha çok grup üyelerini ısırması ile tanınıyor. Yine de sevimli küçük yüzü bunu telafi ediyor! Lisa’nın kedileri dışında Love isimli bir köpeği de var.

BTS’den Suga ve Köpeği Holly

Suga’nın köpeği Holly o kadar popüler ki BTS Wiki’de kendi sayfası bile var. Holly, Suga’nın erkek kardeşiyle birlikte yaşayan sevimli bir toy poodle. Suga bir keresinde “Holly’yi düşündüğümde kalbim acıyor. Normalde köpekleri seven bir insan değilim. Ama sonunda ondan hoşlandım” demişti. BTS üyesi Jimin’e göre, Suga’nın Holly’ye karşı bir zaafı var ve onun etrafında sevimli bir ses kullanıyormuş.

TXT’den Soobin ve Kirpisi Odi

k-pop idolü

Bir TXT hayranıysanız, muhtemelen Soobin’in sevimli kirpisi Odi hakkında TikTok’ta paylaşım yaptığını görmüşsünüzdür. Soobin, 2 Nisan 2021’de Odi’yi evlat edindi ve o zamandan beri sürekli onunla birlikte. (biz de ona bayılıyoruz!) Hayranlar da Odi’ye olan sevgilerini gösterdiler, bir hayran Twitter’da Odi hayran hesabı açtı ve bir hayran Odi’nin yer aldığı bu harika animasyonu yarattı.

ChungHa ve Köpeği Bambi

k-pop idolü

Chung Ha’nın köpekleri, özellikle de evcil hayvanı Bambi’ye olan sevgisi herkes tarafından biliniyor. 2018’de ChungHa ve Bambi, diğer idoller ve evcil köpekleriyle birlikte “Weekly Idol”un bir bölümünde bile rol aldı. ChungHa, köpeğinin yavru olmasına rağmen bacakların çok uzun olmasından dolayı adını Bambi koyduğunu söyledi. Ayrıca ChungHa, Mart 2021’de Aran adında sevimli bir köpek yavrusu daha sahiplendi.

SHINee’den Taemin ve Kedisi Kkoong

Taemin’in askere gitmeden önce, canlı yayınlarını izleyen hayranlar, onu sık sık sevimli gri ve beyaz kedisi Kkoong ile oynarken gördü. Kkoongie olarak adlandırılan Taemin’in kedisi birçok hayran tarafından da oldukça seviliyor. Soobin’in evcil kirpisi Odi’ye benzer şekilde, Kkoong’a ait bir Twitter hesabı bile var.

kaynak: allkpop

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir