Du Meizhu’nun Eski Erkadaşları Kris Wu Olayı İle İlgili Yeni Güncelleme Paylaştı

Du Meizhu: “Sadece Kris Wu’yu korkutmaya çalışıyordum”

8 Mart’ta Du Meizhu’nun (DMZ) eski “ortakları” fakat şuanki düşmanları Liu Meili ve Li En yeni kayıt paylaştı. İkili, Çin uygulaması Kwai’de, DMZ’nin Kris Wu olayı ile ilgili her şeyin nasıl bir şey olduğu hakkında konuştuğu ikinci bir kaydı yayınladı.

Kayıtta DMZ’nin sadece Kris Wu’yu “korkuttuğunu” söylediği iddia edildi. Durumu analiz etti ve onu bir köşeye zorlarsa Wu’nun onunla kumar oynayacağını ve “kendimiz için yararlı bir şey alması” gerektiği sonucuna vardığını, çünkü onu “açığa çıkarırsa” “kazanamayacağını” varsaydı.

Li En, izleyicilere DMZ’nin söylediklerinin ne anlama geldiğini düşünmelerini tavsiye etti ve herkesin ilk kaydı tekrar dinlemesini söyledi. Ayrıca sesin 12 Temmuz’dan olduğunu belirtti. (Not: Polis, Wu’nun annesinin dolandırıcı yüzünden 11 Temmuz’da DMZ’nin hesabına 500.000 yuan aktardığını duyurmuştu.)

Daha fazla bağlam: aynı polis duyurusu (https://weibo.com/5556545776/4661850409272066) bahsedilen hayalet yazar Xu, 13 Temmuz’da DMZ ile temasa geçti ve DMZ, 16 Temmuz’dan itibaren Xu tarafından yazılan blogları yayınladı.

Pekin Gençlik Gazetesi’ne göre (https://app.bjtitle.com/8816/newshow.php?newsid=5952586), bloglar DMZ tarafından sağlanan kurgusal içerik içeriyor.

Dahasonra DMZ, Douyin’de yayın yapmaya başladı. Herkesi herhangi bir söylentiye inanmamaya ve olayın sonuçlanmasını beklemeye çağırdı. “Yanlış şeyler yapan insanlar sonuçlarına katlanmak zorunda… Kimseyi affetmek için bir nedenim yok.”

DMZ, bu akşamki yayınında çevrimiçi konuşmak yerine “belirli kişilerin” polise gitmesini istediğini belirtti.(Liu Meili ve Li En’den bahsediyor). Ek olarak, akışındaki “nefret yorumlarına” da değindi. Sıkıcı olduklarını söyledi ve her gece yayın yapacağını duyurdu.

kris wu

Bunlara yanıt olarak, Li En ve Liu Meili, Weibo’daki canlı yayınları sırasında kaydı defalarca yayınladı. Ve 200.000’den fazla izleyici canlı olarak izledi.

Weibo hesapları:

En : https://weibo.com/u/5124204248

Liu Meili: https://weibo.com/u/5499180204

Şu anda, “dumeizhu kaydı” etiketi 6.3 milyon görüntülenme aldı. Ancak, 3,1 milyon olan mevcut bir numaralı etiket görüntülemesinden daha yüksek görüntülemelere sahip olmasına rağmen trend olmadı. Ayrıca, Li En ve Liu Meili Douyin’in hesapları, Du Meizhu’nun ilk kaydını yayınladıktan sonra 15 gün boyunca yasaklandı.

kaynak: allkpop

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir