DONGKIZ Yeni Grup Adını ve Üye Değişikliğini Duyurdu

18 Mart’ta  Dongyo Entertainment , DONGKIZ’in grup adının DKZ olarak değiştirildiğini ve bazı gelişmeler olduğunu duyurdu. Şirketin yaptığı açıklamaya göre Dongkız üyesi Wondae, sağlık sorunlarından dolayı şirketten ayrıldı. Sağlık sorunları nedeniyle ara veren Munik ise tedavisine devam ettiği için henüz gruba geri dönmüyor.

Grubun tamamına gelince, DONGKIZ, 2022 Nisan ayında bir geri dönüş planlıyor. Bu geri dönüşte grubun adı artık resmi olarak “DKZ” olacak ve gruba Kyoungyoon, Jaechan ve Jonghyeong haricinde 3 yeni üye eklenecek.

Şirketin açıklamasının tamamı;

“Merhaba, ben Dongyo Entertainment.

Her şeyden önce, DONGKIZ’i her zaman destekleyen tüm hayranlara teşekkür ederim.

Şu anda tatilde olan Wondae ve Munik’in gelecekteki yönü ve grubun gelecekteki faaliyetleri hakkında size bilgi vermek istiyoruz.

1. Yaralanmaları nedeniyle ara veren Wondae ve Munik’in gelecekteki faaliyetleri.

Wondae sakatlığının ardından ara verdi ve bizimle gelecekteki faaliyetleri hakkında derinlemesine sohbetler yaptı. Ancak, gelecekte sürekli rehabilitasyona ihtiyacı olacağı doktorun görüşüne göre Wondae sonunda gruptan ayrılmaya karar verdi. Munik de sağlığına kavuşmak için ara verdi ve bir süre bizimle faaliyetlerine devam etme konusunda görüştü. Grubun geri dönüşünden önce, şirket dikkatli bir şekilde faaliyetlerine devam etmeyi önerdi ve durumunu kontrol etti ve ayrıca kendisine düşünmesi için bolca zaman verildi. Ancak durumu henüz tam olarak iyileşmediği için geri dönüşe katılmamasına karar verildi. İki üyeyle grup faaliyetleri önemlidir, ancak sağlıkları ve istekleri en önemli önceliktir, bu yüzden tartıştıktan sonra tüm üyeler ve biz onların görüşlerine saygı duyma konusunda anlaştık.

2. DONGKIZ için gelecekteki faaliyetler.

Öncelikle isim değişikliğinden hemen önce yayınlanan resmi logoda da görebileceğiniz gibi DONGKIZ, Nisan 2022 geri dönüşlerinden itibaren yeni resmi takım adı DKZ ile hayranlarına yeniden tanıtılacak.

İkincisi, Kyoungyoon, Jaechan ve Jonghyeong ile çalışmak üzere DKZ’ye üç yeni üye ekleyeceğiz. DONGKIZ ve DKZ farklı gruplar değil, bunun yerine lütfen ikisini geçmişin, bugünün ve geleceğin anılarını birbirine bağlayan tek bir ekip olarak düşünün ve lütfen onlara desteğinizi ve sevginizi gönderin. Wondae ve Munik’in geçen yılki ara duyurusunun ani haberlerinden bu yana hayranların bir güncelleme beklediğini anlıyoruz. Ayrıca birçok kişi grubun faaliyetlerine beş üye olarak devam etmesini istedi ancak bu hemen karar veremeyeceğimiz bir konu olduğu için duyurumuz ertelendi.

Uzun süredir durumun farkında olmadıkları için hüsrana uğramış olması gereken hayranlardan içtenlikle özür dileriz. Dongyo Entertainment, Wondae ve Munik’in hızla iyileşeceğini umuyor ve hayranlardan DKZ olarak adım atmaya hazırlanan üyelere sıcak desteklerini ve sevgilerini göndermelerini istiyoruz.

Teşekkür ederim.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir