Dispatch, Aktris Park Min Young’ın Bithumb Başkanı Kang Jong Hyun ile Çıktığını Açıkladı

Dispatch , aktris Park Min Young’ın şu anda Bithumb başkanı Kang Jong Hyun ile çıktığını açıkladı.

Dispatch’in özel bir raporuna göre, Park Min Young, bir süredir Kang Jong Hyun ile çıkıyor. Dispatch, ne kadar süredir çıktıklarını belirtmese de, son iki aydır Kang Jong Hyun’u izlediklerini ve geçmişine baktıklarını açıkladı.

Park Min Young’ın Namoo Actors ile olan özel sözleşmesi 29 Aralık 2021’de yeni bir ajans arayacağını açıkladığı zaman sona erdi. Ancak, sadece bir gün sonra 30 Aralık 2021’de HOOK Entertainment ile özel bir sözleşme imzaladı. HOOK Entertainment, Won liderliğindeki Chorokbaem Media’nın bir yan kuruluşudur. Şirketin ayrıca Kang Jong Hyun ile bağları var.

Dispatch, Park Min Young ve Kang Jong Hyun’un ilişkisi hakkında uzun bir makale yayınladı. Makaleye göre Kang Jong Hyun, tartışmalı bir kişiliğe sahip çünkü adı birkaç dolandırıcılık haberinde çıkmış.

Dispatch ayrıca Kang’a karşı çeşitli iddiaları gündeme getirdi. Kartvizitinde Vidente, INBIOGEN, Bucket STUDIO ve Bithumb LIVE’ın başkanı olarak yazıyor. Ancak, adı bu şirketlerle ilgili olarak halka açık değil. Dispatch, aralarında Vidente ve INBIOGEN’in de bulunduğu firmalarla iletişime geçip kendisini sorduğunda “Kim o?” demişler. Yani anlayacağınız Dispatch büyük bir araştırmaya girmiş. Kang’ın şirketlerine ek olarak, evi, arabaları ve golf sahası da dahil olmak üzere sahip olduğu her şey onun adına kayıtlı değil.

2013’ten 2014’e kadar Kang, yaklaşık 3.5 milyar won (yaklaşık 2,4 milyon $) dolandırmış ve dolandırıcılık ve belge sahteciliği ile suçlanmış. 2016 yılında 3 yıl denetimli serbestlik ile 2 yıl 6 ay hapis cezası aldı. 2014’ten 2015’e kadar Kang, finansal şirket “A”ya bir satın alma işleminde yardımcı oldu ve 33,2 milyar won (yaklaşık 23 milyon $) değerinde özel yerleştirme tahvilleri aldı ve sonunda 9 milyar won daha borç verdi ve toplam 42,2 milyar won tahsisli tahvil aldı ( yaklaşık 29,2 milyon dolar). “A”ya hala yaklaşık 12 milyar won (yaklaşık 8.3 milyon dolar) ödenmemiş borcu var. Kang, 2016’dan 2020’ye kadar tamamen gizlendi.

Park Min Young’ın ilişkisi hakkındaki haberlere cevaben ajansı şu açıklamayı yaptı:

“Merhaba. Bu oyuncu Park Min Young’ın ajansı Hook Entertainment. Ajansın bugün Park Min Young hakkındaki raporla ilgili açıklamasını paylaşıyoruz. Park Min Young şu anda “Love in Contract” dizisinin çekimlerini yapıyor, bu yüzden gerçekleri doğrulamak uzun zaman alıyor. Kesin bir ifadeyi hızlı bir şekilde aktaramadığımız için anlayışınızı rica ederiz.”

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir