Cube Entertainment Soojin’in (G)I-DLE’a Yeniden Katılacağının Sinyalini Mi Verdi?

Netizenler, (G)I-DLE’ın yakında yayınlanacak albümünün bir versiyonunda yer alan “x” işaretinden dolayı Cube Entertainment’ın Soojin’in (G)I-DLE’a yeniden katılacağının sinyalini verdiğinden şüphelendi.

(G)I-DLE dün yeni bir albüm yayınlayacağını duyurdu. Ayrıca grubun yayınlanacak albümünün farklı versiyonlarda sunulacağı da açıklandı. Bunlardan “X-Files” versiyonunda yer alan bir detay hayranların dikkatini çekti.

X-Files” versiyonunda kırmızı bir X ile sarı bir kapak bulunur. En sağda üyelerin isimleri yazılı. Hayranlar, Soyeon ve Yuqi arasında bir X işareti olduğunu fark etti .

Hayranlar, X’in Soojin’i temsil ettiğini iddia ediyor. Hayranlara göre, üyelerin isimleri doğum tarihlerine göre yazıldığında, Soojin’in adının Soyeon ve Yuqi arasında, X’in olduğu yerde yazması gerekli.

Ayrıca grubun adı (G)I-DLE olarak yeniden düzenlendi. Bu da hayranların Soojin’in geri döneceğinin bir işareti olduğunu iddia ediliyor.

Hayranların spekülasyonları hakkında haberler gelmeye devam ederken, Cube Entertainment henüz bu konuda bir açıklama yapmadı.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir