BTS Üyesi V Tarafından Tasarlanan Çanta 1 Saniye İçerisinde Tükendi

BTS’in yeni “Artist-Made Koleksiyonu” satışa çıkmaya başladı. Bu koleksiyon için her BTS üyesi, kişisel zevkini ve hayranlarını göz önünde bulundurarak kendi ürünlerini tasarladı. Örneğin V, büyük bir çantanın hayranların taşımasının zahmetli olacağını düşündü. Böylece MUTE Boston çantasını orta büyüklükte tasarladı.

V’nin ürünleri için resmi ön sipariş 11 Ocak’ta Kore saatine göre 11:00’de gerçekleşti. V’nin MUTE çantası ve broş setinin saniyeler içerisinde satışı gerçekleşti. Mute Boston Bag, satışa çıktıktan tam 1 saniye sonra tükendi. Böylelikle Mute Bag, dünyada en hızlı tükenen çanta oldu. V tarafından tasarlanan çanta HYBE’nin sosyal medya hesaplarından paylaşılmadan önce çoktan satıldı.

V’nin tasarladığı Mute Boston Bag, daha hayranları sepete ekleyemeden çoktan tükendi ve şimdiye kadar en hızlı tükenen çanta oldu. Hal böyle olunca fırsatçılarda hemen yerini aldı. eBay üzerinden çantayı fahiş fiyatlardan satışa çıkarmaya başladı. Üstelik çantalar daha sahiplerine gönderilmedi bile…

Birçok kişi çantanın fahiş fiyatlara satılmasına tepki gösterdi. eBay satıcıların ellerinde olmayan ürünleri listelemelerine izin vermiyor. Fakat satıcılar, BTS’in “Artist-Made Collection” ürünlerini orijinal fiyatlarının iki katından fazlası ile satış gerçekleştiriyor.

Bugünde gördüğümüz gibi BTS üyeleri gerçekten tam bir “Sold Out King”!

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir