BTS üyesi V, Instagram’da Yeni Bir Rekor Kırdı

BTS’den V, diğer adıyla Kim Taehyung, sosyal medyada rekorlar kırması ve yaratmasıyla her zaman manşetlerde yer aldı. Çoğu zaman, resimleri ve videoları neredeyse tüm platformlarda en çok beğenilen ve izlenenlerdir.

27 Haziran 2021’de, tüm BTS üyelerinin “Butter Konsept Fotoğraf 1. Versiyonu”, BTS’nin resmi Instagram hesabına yüklendi ( @bts.bighitofficial ). Tüm üyeler arasında, V’nin fotoğrafı 10 milyon beğeni ve 1 milyon yorum alarak bir rekora imza attı. 


Kim Taehyung, kişisel bir hesabı olmadan, bir gönderiye 10M beğeni ve 1M yorum alan ilk ve tek Koreli idol olmayı başardı. Bu onun muazzam popülaritesinin açık bir kanıtıdır.

Daha önce, BTS’den V, en hızlı 2M-8M beğenilere sahip olan İlk Koreli Erkek İdol olmuştu. Ayrıca bir Instagram gönderisinde 9M beğeniye ulaşan İlk Koreli İdol gibi rekorlar da kırdı. Şu anda 5M+ beğenili 14 fotoğrafı, 6M+ beğenili 9 fotoğrafı, 8M+ beğenili 2 fotoğrafı ve 10M+ beğenili 1 fotoğrafı var. Ayrıca V, en çok takip edilen fanstagram ve en çok kullanılan hashtag’lerin toplamına sahiptir.

 

Kaynak: allkpop

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir