BTS Üyesi Taehyung, İşaret Dilini Kullanarak ARMY’lerin Kalbini Kazandı

BTS üyesi Taehyung kısa süre önce Kim Eana’nın ‘Starry Night‘ programında radyo DJ’liği yaptı. Reklam araları sırasında, stüdyonun dışından canlı yayını izleyen hayranlarla etkileşim kurmak içinse işaret dilini kullandı.

Youtube’da, duyma engelli bir ARMY kulübünün Taehyung’un kapsayıcılığından etkilendiği ve etkileşimleri sırasında işaret dilini doğru kullandığına dair bir video yapıldı.

Taehyung yumruğunu sıkarak ve burnunun önüne koyarak bir hareket yaptı. Bu hareket işaret dilinde “İyi hissetmek” veya “beğenmek” anlamına geliyordu. Ayrıca “Sarılma” ve diğer sevgi ifadeleri için de işaret dili yaptığı görüldü. 

Hayranlar pencereden onun sesini iyi duyamadılar, bu yüzden Taehyung duygularını işaret diliyle ifade etti ve buna aşina olanlar çok etkilendiler. Taehyung, hayranlarla iletişim kurmak için ilk kez işaret dilini kullanmıyor. BTS, “Dear Class of 2020” için açılış konuşmasını yaptığında , Taehyung tebrik mesajını bir işaret dili kullanarak yaptı. Ayrıca ‘Butter’ performanslarında ve ‘Permission to Dance’ kareografisinde de sık sık işaret dilini kullanmıştı.

kaynak: allkpop

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir