BTS Üyesi RM, 1 Yıllık Ses Dosyasını Yanlışlıkla Sildiğini Hayranlarıyla Paylaştı

BTS üyesi RM, 11 Kasım’da Weverse üzerinden bir paylaşım yaptı. Bu paylaşımda RM, bir yılı aşkın süredir üzerinde çalıştığı ses dosyalarını bir temizleme programını yanlış kullanması sonucu sildiği için üzüntüsünü dile getirdi.

“Bugün, temizlemeyi yanlış kullandım… Bu yüzden bir yıldan fazladır üzerinde çalıştığım dosyadaki tüm sesler silindi… Zihinsel çöküntü bu olmalı… Yine de güçlü olmalıyım… Neredeyse onunla işim bitmişti… Elbette… Bu yılın en kötü günü. Üzgün olduğum için bunu bir ‘an’ olarak kaydedeceğim.”

RM, Weverse’de paylaşım yapar yapmaz, birçok hayran, BTS’in grup liderine yardım eli uzatmak için Twitter gibi çeşitli sosyal medya platformlarından yardım etmeye çalıştı. Hayranlar bilgisayardaki verileri geri yüklemek için çeşitli yöntemler paylaştılar ve RM’in göreceğini umarak bu bilgiyi tüm platformda yayınladılar.

RM, hayranlarının endişesini ve çabasını farketti. Bu yüzden kısa bir süre sonra Weverse’de yeni bir paylaşımda bulunarak hayranlarına yanıt verdi:  

“Oh, endişeleniyorsanız bu sadece bir şarkı. Diğer şarkılar başkaları tarafından güvenli bir şekilde saklandı ama bu şarkıda 60’tan fazla parça kaydettiğim için her şeyi yeniden yapmaya cesaretim yok… Yine de bir gün duymanıza izin vereceğim. Millet, temizlik programı kullanırken dikkatli olun…”

BTS RM

RM’in açıklaması fanlarının çabasının önüne geçemedi. Hayranlar, RM’nin ses dosyalarını geri yükleyebilmesi için sosyal medyada bildikleri tüm yolları paylaşmaya devam ediyorlar.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir