BTS üyesi Jungkook’un Canlı Yayında Gösterdiği Parfüm 10 Milyondan Fazla Sattı

BTS üyesi Jungkook, birçok markanın ve işletmenin dünya çapında büyümesine ve genişlemesine yardımcı oldu. Bu satış gücü nedeniyle Netizenler tarafından ‘Sold Out King’ ünvanının sahibi oldu.

Yakın tarihli bir röportajda, Güney Koreli Tasarımcı ve Moda Markası ‘General Idea’ CEO’su Choi Beom Seok, Jungkook’a marka gücü için teşekkür etti. Jungkook sayesinde markasının parfümünün dünya çapında 10 milyon şişeden fazla sattığından bahsetti. Jungkook’un 2016 yılında parfümü VLive’da kullandığı anda ürünün Kore’de tükendiğini ve 15 ülkeye ihraç edildiğini belirtti.

BTS Jungkook

Devam etti, “Jungkook canlı yayın sırasında kendisine hediye edilen parfümü uyguladı ve ertesi gün ofisimde işler çılgına döndü. Aramalar yağdı. Ürün tedarik ettiğimiz mağazalarda tamamen tükendi. 10 milyondan fazla şişe sattı. Hala iyi satıyor.”

Parfüm, Jungkook’un 2016 yılında BTS’in “Secret Santa in Christmas” VLive sırasında aldığı hediyeydi. Paketi açtıktan sonra, “Üzerinde benim için bir şey yazılı, 97!” dedi. O zamandan beri parfüme ‘Jungkook parfümü’ adı verildi.

2019 yılının Nisan ayında, tüm üyeler hayranlar için kendi hediyelerini hazırladı. Jungkook ise, müzik şovuna gelen Armylere elbise parfümü hediyesi hazırlamıştı.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir