BLACKPINK Üyesi Lisa’nın Fotoğraf Kitabı Geri Dönüştürülebilir Olacak

YG Entertainment daha çevre dostu ürünlere olan bağlılığını sürdürüyor. 

BLACKPINK üyesi Lisa’nın yaklaşan 3. fotoğraf kitabı ‘0327: VOL. 03FSC ( Forest Stewardship Council )’ sertifikalı kağıt, soya bazlı mürekkep ve geri dönüştürülebilir bir kaplama ile yapılacak. Ambalaj ayrıca biyolojik olarak parçalanabilen bir polimer olan PBAT’den (polibütilen adipat tereftalat) yapılmış.

Daha önce bildirildiği gibi, 2021’de YG Entertainment, daha sorumlu, çevre dostu üretim yöntemlerini benimseyerek mevcut K-Pop albüm tüketim trendini yenilemede liderliği ele geçirmeyi planladığını duyurdu . Plan ilk olarak WINNER üyesi Song Min Ho’nun FSC sertifikalı, geri dönüştürülmüş kağıt hamuru, düşük karbonlu kağıt ve su bazlı bir kaplamadan oluşan 3. tam albümü ‘To INFINITY’nin piyasaya sürülmesiyle başladı. YG Entertainment, şimdi ise Lisa’nın yeni fotoğraf kitabı için geri dönüştürülebilir ve biyolojik olarak parçalanabilen malzemeler kullanacak.

Bu arada, ‘0327: VOL. 3’, Lisa’nın ek dört fotoğraf, rastgele bir fotoğraf kartı ve bir çıkartma seti ile birlikte geldiği 240 sayfalık bir fotoğraf kitabıdır. Fotoğraf kitaplarının 327’si de onun imzasını içerecek. Fotoğraf kitabı için ön siparişler 7 Mart’ta KST göre 17:00’de başladı.

kaynak: allkpop

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir