BLACKPINK üyesi Jennie, The Weeknd ve Jaden Smith ile Los Angeles’ta görüldü!

Blackpink üyesi Jennie, bu sene de Kendall Jenner’ın düzenlediği Cadılar Bayramı partisi için Los Angeles’a gitti. Jennie’nin, Khadra ikizleri (Simi Khadra & Haze Khadra) ve Deb Never ile Cadılar Bayramı kutladığına dair görüntüler ortaya çıktı. Bu görüntüler birçok hayranını heyecanlandırdı. Fotoğraflarda Jennie, okul üniforması giymişti. Netizenler, onun ‘Kill Bill’ filminde yer alan Gogo Yubari karakterine dönüştüğünü düşünüyorlar.

The Weeknd / Jennie

Bu sürprizlerin ardından Jennie’nin, uzun zamandır hayranı olduğunu saklamadığı Kanadalı şarkıcı The Weeknd ile görüntüleri ortaya çıktı. Bu haber, hayranları Jennie adına sevindirdi. Aynı zamanda bu buluşma hayranların akıllarına ‘’bir iş birliği gelebilir mi?’’ sorusunu yerleştirdi. (editör notu: umarım gelir!)

Blackpink üyesi Jennie’nin Kanadalı şarkıcı The Weeknd ile bir restoranın dışında kucaklaşırken çekilmiş fotoğrafları hayranların dikkatini çekti. Hayranlar ikilinin birlikte yemek yediklerini düşünüyorlardı. Fakat ardından Jaden Smith’in de aynı bölgede olduğuna dair görüntüler yayınlandı ve üçünün akşam yemeği için dışarı çıktığına dair söylemler ortada dolanmaya başladı. Jaden Smith’in Blackpink üyesi Jennie’yi Instagram’da takip etti. Daha sonra üçlünün birlikte bir toplantı gerçekleştirmiş olma ihtimali taşıyan görüntüler ortaya çıktı. Bu görüntüler, fanların toplantının nedenini düşünmelerini sağladı. 

Hayranlar görüntülerin ve iş birliği söylemlerinin ardından Jennie’nin The Weeknd’e olan sevgisinden bahsettiler. Jennie’nin hem şarkıcıyı hem de müziğini ne kadar çok sevdiğini gösteren görüntüleri tekrar ortaya çıkarttılar. Jennie’nin bir stajyer olduğu zamanlar The Weeknd’in “The Hills” şarkısını coverladığı videoya tepki çektiler. Blackpink grubunun videosunu ve Blackpink grubunun Weekly Idol’e katıldığı bölüm tekrar gündeme geldi. Jennie’nin The Weeknd’in “I Can’t Feel My Face” şarkısını söylediği kesitini tekrar ortaya çıkarttılar.

Şimdi ise hayranları The Weeknd ve Blackpink üyesi Jennie’den olası bir iş birliği haberini bekliyorlar. Fakat daha önce de Jennie, diğer müzisyenlerle buluştuktan sonra işbirliği söylentileri ortaya çıkmıştı. Birçok kişi Jennie, Doja Cat ve Normani ile olacak bir iş birliğinden şüpheleniyorlar. Bir işbirliği gelmese bile hayranlar, Jennie’nin sevdiği ve saygı duyduğu ünlülerle etkileşim halinde bulunmasından memnun.

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir