Black Swan Üyesi Fatou, Diğer Üye Leia’ya Zorbalık Yapmakla Suçlanıyor

12 Kasım’da, Black Swan’dan Leia’nın Brezilyalı bir hayran kitle hesabı, Leia’nın iddia edilen akrabalarından biriyle özel mesajlarını paylaştı.

Black Swan Üyesi Fatou’nun Zorbalık Yaptığı İddiaları;

Mesajlarda, Leia’nın Black Swan üyesi Fatou tarafından zorbalığa uğradığı iddiaları vardı. Mesajları paylaşan kişi, Leia’nın Ekim ayının başından beri gözdağı, baskı ve provokasyonla zorbalığa uğradığını söyledi. Ancak son zamanlarda daha da kötüleştiğini iddia etti. Fatou’nun Leia’nın canlı yayınlarda bu kadar sessiz olmasının ve sosyal medyada çok aktif olmamasının nedeni olduğunu iddia ettiler.

Leia’nın Black Swan’ın ajansı Dr. Music’in yöneticileri ve başkanı ile konuşmaya çalıştığını, ancak durum hakkında hiçbir şey yapılmadığını iddia ettiler. Ayrıca Leia’nın Fatou ile birçok fotoğrafı sildiğini de paylaştılar. Pek çok hayran, mesajların onun akrabası olduğunu iddia eden herhangi biri tarafından gönderilmiş olabileceği iddia ettiler.

Black Swan Leia

Leia, “S*ktir, o Brezilyalı, elbette başına bir şey gelse ailesi bunu ifşa ederdi. Gerçekten ajansın geçmişini bilmeliler” başlıklı bir gönderiyi beğendi. (daha sonra beğeniyi geri çekti.)

Daha sonra, Leia neredeyse 11 aydır ilk kez tweet attı; “Başkalarının Portekizcesi hakkında konuşmaya devam etmenin hoş olduğunu düşünmüyorum… Brezilya’da herkesin eğitim alma seçeneği veya fırsatı olmadığını herkes biliyor :)”. Birçok hayran bunun sözde akrabasının Portekizlisi hakkında olduğundan şüphelendi. Ve durum hakkında daha da kafası karıştı.

Bu drama ile hayranlar, Leia’nın annesinin, Leia’nın bir Baby Yoda ile yaptığı son Instagram güncellemesine yaptığı ve “Buna güvenebilirsin, sana asla ihanet etmez” yazdığı yorumu hemen buldu.

Hayranlar, sadece iddia edilen zorbalıkta gerçeklik payı olup olmadığını merak ediyor. Şimdi hayranlar Dr. Music, Leia ve Fatou’dan bir açıklama bekliyor.

kaynak: allkpop

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir