Bir Kadın Cravity Grubunu Taciz Etti

Daha önce birçok kez K-Pop grup/idollerinin taciz edilme haberlerini gördük. Son yaşanılan olayda ise bir kadın Starship Entertainment binasına girdi ve CRAVITY grubuna ulaşmayı başardı. 

Polis daha sonra kadını yakaladı ve soruşturma başlattı. Starship Entertainment, resmî bir duyuru yayınlayarak olayın polis tarafından araştırıldığını söyledi;

“ Merhaba, biz Starship Entertainment.
Bugün talihsiz bir olay yaşandı ve kimliği belirsiz bir kişi ofis binamıza girerek sanatçımızla temasa geçti.
Şahıs, parmak izi tanıma gibi koruyucu önlemlerin bulunduğu binamıza izinsiz girerek ofis binasının içinde programlarını beklerken CRAVITY üyelerine yanaştı. Birey üyelerle fiziksel temas kurdu.
CRAVITY’ye eşlik eden yönetici, durumu hemen polise bildirdi ve gönderilen memurlardan bireye bina dışına kadar eşlik etmesini istedi. Ancak birey buna uymadı ve bir süre bunun yerine rahatsızlığa neden oldu. Binanın içinden ve dışından alınan güvenlik kamerası görüntülerini polise verdik, şahsı hem izinsiz giriş hem de istenmeyen fiziksel temas nedeniyle ihbar ettik ve şu anda soruşturma sürüyor.
Ofis ve yurt ziyaretlerinin kesinlikle yasak olduğunu herkese bir kez daha hatırlatmak isteriz. Böyle bir olay olması durumunda, herhangi bir uzlaşma olmaksızın ceza kesilecektir.
Bu durumun bir daha yaşanmaması için sanatçılarımızı da korumak için elimizden geleni yapacağız. Sanatçılar ve hayranlar arasındaki güvenli buluşma için işbirliğinizi içtenlikle istiyoruz.”

Polis, STARSHIP Entertainment binasına gizlice girip CRAVITY grubunu taciz etmekten göz altına alınıp serbest bırakılan Koreli kadın hakkında açıklama yaptı. Seul Gangnam Polis Karakolu;
“Kadın henüz tutuklanmadı. Dava şu anda soruşturma aşamasındadır ve çok ayrıntılı olarak konuşamayız.”

Ayrıca, ajans binasının binaya kimin girdiğini izlemek için güvenlik sistemlerine sahip olduğunu, ancak kadının binaya giren diğer çalışanları takip ederek başarılı bir şekilde içeri girdiği açıklandı.

Konu ile ilgili yapılan Netizen yorumları ise şu şekilde;

“CRAVITY üyeleri gerçekten genç değil mi…? Bu iğrenç.”

“Bu ajans binalarının güvenlik sistemlerine bu kadar çok harcama yapmasına şaşmamalı.”

“Onu hapse gönderin lütfen.”

“Fiziksel taciz…?! Şuan ciddi misin? Uh.”

“BRB, kusmam gerek. CRAVITY erkekleri kelimenin tam anlamıyla ÇOCUKLAR. Onlar reşit değiller mi? Bunun onlar için bırakacağı travmayı sadece hayal edebiliyorum…”

“Bu psikopatik sasaenglerin gitmesi gerekiyor.”

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir