Bir K-Pop Hayranı, NCT Üyesi Johnny İle Nasıl Tanıştığını Anlattı

Bir K-Pop hayranının NCT üyesi Johnny ile çıkış öncesi tanıştıklarını açıklaması TikTok’ta viral oldu.

2011’den beri K-Pop fanı olan TikToker Selm ( TikTok’ta SEM ve @laji_bollalla olarak da biliniyor), NCT üyesi Johnny ile tanışma hikayesi ile viral oldu.

Sem’e Koreli bir arkadaşı K-Pop stajyeri olan oğluyla tanışmak isteyip istemediğini sormuş ve tanıştığı kişi NCT üyesi Johnny’miş.

Sem, Johnny ile tanışma hikayesini şöyle anlatıyor:

“Açıklığa kavuşturmak gerekirse, bu Koreli ahjumma ile gerçekten çok yakın arkadaşım. Sonuç olarak, Johnny’nin annesiyle tanıştım. Onlar BFF’ler, bu yüzden Johnny doğmadan çok önce birbirlerini tanıyorlar… 2015’te Koreli ahjumma’nın işindeydim ve arkadaşının K-Pop stajyeri olan oğluyla tanışmak isteyip istemediğimi sordu… Hangi şirkette olduğunu falan bilip bilmediğini sordum ve üç büyükler arasındaymış… 2011’den beri K-Pop hayranıyım ve o zamanlar sadece üç büyük şirket vardı, SM, JYP ve YG.. Hızlı bir arama yaptım ve SM Rookies’in Chicago’dan bir üyesi olduğunu fark ettim; Johnny. Ve komikti çünkü bana onun adını bile söylemedi. Yani kafam karışıktı.”

Sem Johnny ile tanıştığı günü ise şöyle anlattı;

“Annesiyle birlikte içeri girdi ve en hafif tabirle sarsıldım. Sürekli içeride çığlık atıyordum ama dışarıdan çok sakin ve toplanmıştım. Kendi adıma çok şaşırdım. Yani, otuz dakika kadar oradaydı. Orada küçük bir sohbetimiz oldu. O gerçekten güzeldi. Gerçekten çok komikti… Ve gerçekten çok uzundu. Sadece parmak arası terlik giyiyordu… ama ben neredeyse 5’6″ boyundayım ve kelimenin tam anlamıyla üzerimde yükseliyordu… Aynı anda hem çok komik hem de garipti ve ikimiz de nedense utangaçtık.”

Johnny’nin annesi onlara iletişim bilgilerini paylaşmalarını söylemiş fakat Sem; “’Hayır, Dispatch’te olmak istemiyorum” demiş.

Sem, Johnny ile birkaç kez daha görüşmüş ve sonuç olarak NCT ile de tanışmış.

Sem, tanışma hikayesini TikTok hesabından bir seri olarak anlatıyor. Göz atmayı unutmayın!

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir