Bir Çaylak Erkek Sanatçının Hayranlarının Hediyesini Kız Arkadaşına Verdiği İddia Edildi

Bir topluluk gönderisinde hayranlarının hediyelerini kız arkadaşına hediye eden çaylak erkek idol ile ilgili bir başlık açıldı.

‘Biasım sadece 4 aydır çıkış yaptı ve çok fazla kıyafeti yokmuş gibi görünüyordu bu yüzden birçok hayran onun stil görünmesi için kıyafet gönderdiler. Herkes biliyor değil mi? Bias için kıyafet seçmenin ne kadar heyecan verici olduğunu’

Sınırlı sayıda üretilen ceketi, çaylak idole gönderen bir hayran, tesadüfen ceketi idolün bir arkadaşının üzerinde görmüş ve başka hediyeler gönderen hayranlar da yine idolün aynı arkadaşının üzerinde hediyelerini görmüşler.

Topluluk gönderisini açan hayran, kıza bunun bir yanlış anlaşılmaya sebep verebileceğini düşünüp DM atmış. Fakat sanatçının hediyelerini verdiği iddia edilen kız, hayranı engellemiş. 

Konu ile ilgili netizen yorumları ise şu şekilde:

1. “Açıklama yapması ve özür dilemesi gerekmez mi?”

2. “Hayır ama böyle kibar bir DM’yi okumamış gibi yapmak doğru değil. Onu neden engelledi?ㅋㅋㅋㅋㅋㅋㅋ”

3. “*Gasp*… bugünlerde bu kadar kaba olan bir şarkıcı var mı?? Şarkıcıların hayranlarıyla geçindiğini bilmiyor mu??”

4. “Cidden ben de onun yerinde olsam çok fena sinirlenirdim, bu çılgın bir .. değil mi?? Neden kız arkadaşına bir hayran hediyesi verirsin ???”

5. “Kişiliğine ne oldu?”

6. “Bir hediye verdiğiniz anda, bunun artık sizin mülkiyetiniz olmadığını düşünüyorum, ama eğer onu bir başkasına hediye edecekseniz, en azından bunu olabildiğince az belirgin hale getirmelisiniz, değil mi? Bir ya da iki kez takması için birine verseler çok gücenmem ama aranızda hediye alışverişi yaptığınızı belli ederseniz tabii ki duygularım incinir.”

7. “Mümkün olan en kısa sürede fandomdan ayrılmalı, harcadığı parayı asla geri kazanamayacak gibi.”

8. “Bu tepki, başka bir şarkıcıyla olan kupa hikayesinden çok farklı değil mi? (bir kaç gün önce bir hayran, idolüne doğum günü hediyesi olarak bardak hediye etmişti ve daha sonra onun kül tablası olarak kullanıldığı fark edilmişti.)”

9. “Fandomu bırakmalı… Kim bu?”

10. “Özelleştirilmiş hediye olanı alması tamamen yanlış. Ben kız arkadaşı olsaydım almazdım bile

11. “Eğer istemiyorsan, bunları eve getirdiğin zaman ondan kurtul.”

12. “Hediye vermek sadece eşya vermek değil, duygularınızı başkasına vermektir. Duygularını nasıl başka birine verdiğini görünce, elbette incinirdi.”

kaynak:pann

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir