BIGBANG Hayranı Olan K-Pop İdolleri

Hayranlar, BIGBANG’in geri dönmesi için fazlasıyla heyecanlı… Yaklaşan geri dönüşlerini kutlamak için, grubun sektör için ne anlama geldiğini biliyor musunuz? Gelin hep beraber BigBang hayranı olan K-Pop idolleri kimlermiş bir bakalım!

1.Jungkook (BTS)

BTS üyesi Jungkook, uzun zamandır BIGBANG ve G-Dragon hayranı olduğunu dile getirdi. Bir BANGTAN BOMB  bölümünde, Jungkook’a “Kimin akıl hocan olmasını isterdin?” sorusu sorulmuştu. Bunun üzerine maknae, hiç tereddüt etmeden, G-Dragon’u seçti! Neden şarkıcı olmayı düşündüğü sorulduğunda ise Jungkook “G-Dragon sunbaenim yüzünden” cevabını verdi. 

2. IU

Kore’nin en iyi şarkıcı-söz yazarlarından biri olan IU, aynı zamanda büyük bir G-Dragon hayranı. Bir röportajında IU, BIGBANG hayranı olduğunu açıklamıştı. Ayrıca 2017’deki hit parçası “Palette” için “G-Dragon ile bu kadar kısa sürede iş birliği yapabileceğini” bilmediğini de söyledi.

3. BamBam (GOT7)

GOT7 üyesi BamBam, G-Dragon’un bir numaralı idolü olduğunu belirtti. Hayranlarıyla canlı yayın sırasında idole G-Dragon’u hala sevip sevmediği soruldu. Bambam bu soruya “Evet, o hala benim bir numaralı idolüm… Hâlâ” cevabını verdi.

4. Jay Park

Jay Park,  Eric Nam’ın KPDB  podcast’inde bir keresinde  en sevdiği erkek grubunun BIGBANG olduğundan bahsetti. Jay Park onlardan ilham aldığını belirterek, müziklerini görsel olmadan da nasıl dinleyebildiğini uzun uzun anlattı. Jay Park, BigBang için  “gerçekten iyi müzik yapıyor” ifadesini kullandı.

5. Zico

Rapçi ve şarkıcı Zico da daha önce BIGBANG grubuna olan aşkını itiraf etmişti. Bir röportajda Taeyang’ın en sevdiği Koreli sanatçı olduğundan bahsetti. Taeyang ile çalışabilmenin onun için “kişisel bir vurgu” olduğunu açıkladı. Zico; “Taeyang’ın “Fear” şarkısı için yaptığım bir ritimde şarkı söylediğini duymak beni çok gururlandırdı.” dedi.

6. Sik-K

AOMG sanatçısı ve Kore’nin en büyük rapçilerinden biri olan Sik-K da BIGBANG hayranı olduğunu itiraf etti. Bir röportajda birinci nesil VIP olduğunu açıkladı. Taeyang’ın onun için büyük bir ilham kaynağı olduğunu utangaç bir şekilde açıklamadan önce BIGBANG’isırf bu yüzden” sevdiği için öyle biri olduğunu açıkladı .

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.