BIGBANG Geri Dönüşleri İçin Çekimlerini Tamamladı

BIGBANG sonunda geri dönüyor!

16 Mart’ta YG Entertainment’tan bir kaynak, “BIGBANG’den G-Dragon, Taeyang, TOP ve Daesung kısa süre önce yeni şarkılarının müzik videosunun çekimlerini tamamladı” dedi.

Kaynak, “BIGBANG’in geri dönüş hazırlıkları sorunsuz ilerliyor. Yakında çıkış tarihi ve yeni şarkıyla ilgili daha fazla ayrıntı hakkında sizi bilgilendireceğiz.” diye de ekledi.

Geri dönüş hakkında detaylar henüz açıklanmadı fakat müzik videosu çekimleri tamamlandığına göre BIGBANG’in geri dönüşüne çok az kaldı diyebiliriz.  

Eğer yeni albüm yayınlanırsa bu; Mart 2018’de “Flower Road” un yayınlanmasından bu yana yaklaşık dört yıl içinde BIGBANG’in ilk yeni müziği olacak. “Flower Road”da BIGBANG, “Bu bizim sonumuz değil. Çiçekler açtığında tekrar buluşalım” demişti. Ve bu sözden dolayı fanlar grubun bahar ayında geri dönüş yapacağını düşünüyor.  

BIGBANG 2006’da çıkış yaptı ve grup o zamandan beri “LIES”, “LAST FAREWELL”, “HARU HARU”, “FANTASTIC BABY”, “BANG BANG BANG” ve daha fazlasını içeren sayısız hit şarkı yayınladı. Geçen ay Şubat ayında YG Entertainment, BIGBANG’in bahar geri dönüşünü ve TOP’un ajansla yollarını ayırdığını duyurdu, ancak fırsat buldukça grup etkinliklerine katılacak.

Grubun geri dönüşü için heyecanlı mısınız?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir