64. Grammy Ödül Töreninde BTS Neler Yaşadı?

Müzik dünyasının en prestijli ödül töreni sayılan Grammy Ödülleri, bu yıl da sahiplerine ulaştı. BTS bu yıl 2. kez Grammy Ödül Töreni’ne katıldı. Bu ödül töreninde neler yaşandı, BTS’in performansı ve daha fazlası için okumaya devam edin!

Ödül töreni bu yıl Las Vegas’ta MGM Grand Garden Arena’da gerçekleşti. BTS bu yıl Grammy’de “Butter” şarkıları ile ‘En İyi Pop İkili/Grup Performansı‘na aday oldu. Fakat ödülü diğer aday Doja Cat – SKZ “Kiss Me More” ile kazandı. 

Geçen yıl BTS’in ödül alamamasından dolayı, ARMY’ler ve birçok K-Pop dinleyicisi tepki göstermişti. BTS’in bu yılki başarılarından sonra, bu ödül töreninde BTS’in Grammy ödülü alması bekleniyordu fakat bu yıl da beklenilen olmadı. Gelin ödül töreninin detaylarına bir göz atalım!

Öncelikle BTS kırmızı halıya şu şekilde giriş yaptı:

Kırmızı Halıdan Birkaç Görüntü:

BTS, Grammy’de “Butter” ile muhteşem bir performans gerçekleştirdi. Hatta Billboard, yayınladığı makalede BTS’in Grammy’deki  performansını gecenin en iyi performansı olarak adlandırdı. Özellikle performans sırasında Olivia Rodrigo ve BTS üyesi Taehyung’un sahnesi geceye damgasını vurdu.

Olivia Rodrigo ve BTS üyesi Taehyung;

Grammy sunucusu Trevor Noah, BTS hakkında şunları söyledi: 

 “BTS evde millet. Kavga etmeden önce söyleyeyim RM benim. Siz diğer üyeler için kavga edebilirsiniz. Aslında sahne arkasında BTS ile tanıştım ve onlara bazı dans hareketlerimi göstermem gerekti ve Jungkook bana “musshyeon” olduğumu ve Korece bilmediğimi söyledi.”

Grammy kırmızı halısında BTS, Bang Shi-Hyuk ve Scooter Braun:

BTS ve Kalsea Ballerini:

BTS ve Megan Thee Stallion

Taehyung ve Jon Batiste:

Taehyung ve Lady Gaga:

BTS ve John Legend:

BTS ve Donatella Versace

Halsey, Instagram hikayesinden BTS’in performansından bir parça paylaştı ve şunları yazdı:

“Çok iyi hisssetmiyorum. O yüzden erken ayrıldım. Ama BTS’i görmem gerekiyordu. Makarna yiyip uyuyacağım. Her şey için teşekkürler sizi seviyorum”

Siz BTS’in Grammy Ödül gecesi hakkında ne düşünüyorsunuz? En beğendiğiniz an hangisiydi?

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir