2022’de Sözleşme Yenilemesi Yapacak K-Pop Kız Grupları

Yeni bir yıla girdik ve bu yeni yıl bizim için çok heyecanlı olsa da bir yanımız da ufak bir stres yaşıyor… Çünkü bazı K-Pop grupları 2022’de sözleşme yenilemesi yapacak. 2021’de GFRIEND ve Lovelyz’in dağılmakla karşı karşıya olduğunu gördük. Bazı K-Pop grupları dağıldı, bazıları sözleşmelerini yenilemedi… 2021’de stresli bir dönem yaşadık diyebiliriz. Aynı durum 2022’de de geçerli olacak gibi, çünkü birçok K-Pop kız grupları bu yıl sözleşme yenilemesi yapacak. Tabii ne olursa olsun hem şirketler hem de grup/idoller için en iyisinin olmasını umuyoruz! Gelin bu yıl sözleşme yenilemesi yapacak K-Pop kız grupları kimlermiş bir bakalım.

TWICE

TWICE’ın dokuz güzel üyesi, bu yıl JYP ile bir sözleşme yenilemesi yapacak. Ve bu birbirinden başarılı 9 kadın JYP’ye bağlı kalmak mı yoksa kariyerlerine tek mi devam etmek istediklerine karar verecekler.

Oh My Girl

Oh My Girl, 2022’nin başlarında sözleşme yenilemesi yapacak. Neyse ki, yedi üyeden beşi, erken bir yenileme ile 2025’e kadar sözleşmelerini zaten uzatmışlardı. Jiho ve Mimi henüz sözleşmelerini yenilemedi ancak bizce onlarında bu sözleşmeyi uzatacaklar.

CLC

Cube Entertainment’tan CLC’de bu yıl sözleşmesinin yenilenmesiyle karşı karşıya. Resmi bir açıklama yok, ancak grubun hareketsizliği ve Yujin’in Girls Planet 999’daki görünümü, hayranları tarafından grubun dağılma olasılığı olduğunu düşündürüyor.

April

K-Pop kız grupları

April grubu da bu yıl sözleşme yenilemesi yapacak. Ancak grubun zorbalık tartışmalarının ardından son iki yıldır neredeyse hiç aktif olmaması, hayranlarını biraz korkutuyor.

DIA

DIA, 2015’te çıkış yaptı; ancak birkaç üye değişikliği yaşadılar. Grubun sözleşmelerini yenileyip yenilemeyeceği ise tam bir muamma… 

“7 yıllık uğursuzluğun” bu grupları teğet geçmesini umut ediyoruz. Sizin bu gruplar arasında sözleşme yenilemesini heyecanla bekledikleriniz var mı? Yorumlarda bizimle paylaşmayı unutmayın! 

2022’de sözleşmesi yenilenecek olan erkek K-Pop grupları yazımızı da buradan okuyabilirsiniz!

 

kaynak: allkpop

ETİKETLER :

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.